Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Leden 2010

Lítám...

28. ledna 2010 v 20:18 | By Nyu |  Můj Deník
... od něčeho k něčemu dalšímu. Absolutně nestíhám a jsem docela vynervovaná :D proč? S přítelem jsme se rozhodli opustit Českou republiku a pro mě to není tak lehké, jak se mi ze začátku jevilo. Prvně to byly jen spekulace a možný sen, nyní je ale sen realita, která se naplní už tuto sobotu. Nejen že jsem absolutní antitalent na jazyky a bydlet máme ve Skotsku (Velká Británie), ale taky jsem se jaksi přepočítala s mou vyrovnaností a celkem fajn psychykou :D Jsem taková, že si až do osudného momentu říkám, že o nic nejde,ještě ne... ještě ne, ale ty emoce tady opravdu hodně pracují ikdyž se to snažím nedávat najevo. Sice jsem ždycky chtěla bydlet sama s přítelem a neřešit rodiče, kteří řvou, že není umytý nádobí a at to okamžitě táhnu umejt, ale přestěhovat se (byť na rok) do uplně jiné země je pro mě opravdu šílený krok do neznáma, cítím se vážně divně, ale přítele miluju a raději pojedu s ním, než aby měl jet be ze mě, to by pro mě bylo ještě horší. Tak ted po 20 letech opouštím svůj pokoj, který se mi nyní zdá být příjemější než kdy jindy a upřímě můžu řít, že z toho mám mnoho smýšených pocitů. Zanechávám tady svou roční Soru (potkan), který se ted zrovna netěší moc dobrému zdraví s vědomím, že už ji možná nikdy neuvidím TT_TT a taky kocoura Sebastiana, bez kterýho si neumím představit ani týden(|Což se snažím vyvážit online zvířatama, ale ty stejně nemužu hladit a mazlit se snimi TT_TT)

Dost fnukání... ted sipůjdu uklidit ten nepořádek, který jsem si tu během balení udělala a přemýšlet nad tou šílenou cestou. Abyjste rozuměli... kvůli letadlu, co nám letí ráno a my musíme být aspon dvě hodiny před tím přítomni kvůli odbavení.... budeme muset z Brna vyjíždět z pátku na sootu v noci, ve 2:45, v Praze by to mělo být kolem 5 hodiny ranní, jenže spoj, který nás dopraví na Pražské letiště Ruzyně jede až v 6 hodin, takže budeme hodinu mrznout na nádraží Florenc. Když se konečně s těma kuframa dotrmácíme na letiště, budeme tam čekat přibližně 3 hodiny, nežnám poltí letadlo do Londýna, v Londýně to samé, další3 hodiny čekání, než se konečně dostaneme tam, kam letíme... do Aberdeenu. Plánuji ihned po příjezdu natáhnout bačkory TT_TT. V letadle jsem ještě neseděla...no neseděla, dokonce jsem ho neviděla ani z blízka... takže z toho mám ještě větší stres... sad to dám a neskončím jako blázen ve svěrací kazajce... držte mi palce TT_TT

Fluffové ^^

28. ledna 2010 v 19:38 | By Nyu |  Adopce Valenth
Absolutně jsem se zamilovala do Valenth medvídků Fluffů :D Bohužel jsem je prošvihla a tak jsem je musela vyměnit za nějaké své stávající, ale nakonec z toho vznikla dobrá výměna rakticky za hubičku:D A tady je mám, jsou nádherní všichni, jakovital,natural i tainted, prostě... Kawaii.


[23.] Design - Autumn Faerie

23. ledna 2010 v 18:00 | By Nyu |  Historie blogu

Název: Autumn Faerie
Obrázek: Deviantart ( Livingprope)
Od: 23:1.2009

◘ Minulý design byl krásný a i když jsem pro něj udělala nové okraje, bylo načase ho uložit do síně historie designů na tomto blogu :D Nový je zase fialový, takový jaký mám ráda a obrázek je od autorky Livingprope z deviantartu (kde jsem obrázek, který mám na layoutu nalezla ^^). Rozhodně si pro Layout udělám i ikonu a udělám změny v komentářích, na to ale zrovna nemám čas, takže snad během zítřka.

Layout: I♥Anime (Na přání)

9. ledna 2010 v 21:43 | By Nyu |  Anime a Manga
Název: I♥Anime
Obrázek: Google.cz
Program: Photoshop
Doba: 2 hodiny

+ Náhled +
Layout na přání Valči. Omlouvám se za zpoždění ^^ snad se líbí.http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png