Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Květen 2009

... T_T

27. května 2009 v 18:24 | By Hin >^_^< |  Můj Deník
" Člověk má v srdci místa, o nichž mnohdy nemá ani potuchy. Teprve až se zaplní bolestí, doví se o jejich existenci."
Léon Bloy

Animefest 2009 (8-10.5)

27. května 2009 v 17:57 | By Hin >^_^<
Animefest je nejstarší a zároveň největší samostatně každoroční Con v ČR, který je zaměřen pro fanoušky Mangy(Japonský komiks) a Anime (Kresleného filmu). Každým rokem pořadatelé zajišťují kvalitní přednášky, zábavné soutěže, praktické workshopy a promítání starých i nových Anime titulů.

Letošní Animefest byl akce, na kterou jsem se vyloženě těšila celý rok. Je to totiž jediná možnost jak znovu vidět lidi, se kterými se stýkám pouze přes internet a tento Con je jedinou dobou v roce, kdy se můžeme bavit i jinak než přes počítač. Na takové akci poznáte hrozně moc lidí se stejnými zájmy, od minulého animefestu, který jsem vloni podstoupila úplně poprvé se moje přátelské okruhy rozšířili o tolik lidí až jsem překvapená. Na tomto Conu jsem existovala hlavně s přítelem a s Cosplay klanem, do kterého tady v Brně patřím a jsem ráda za úžasné lidičky, které díky němu můžu nazývat kamarády ^^ Dokonce jsme našli i nového člena.
Klady a zápory Animefestu 2009:
+ Poznala jsem spoustu skvělých lidí.
+ Byla jsem nadšená ze zábavných přednášek a skvělých soutěží.
+ Viděla jsem zajímavé anime tituly.

- Vydýchaný vzduch v sálech byl hodně nepříjemný (mělo by se větrat víckrátm ne jen 2x denně)
- Letošní promítání doprovázelo spousta technických chyb a výpadků!!!
- Nelíbilo se mi rozdělování cen vítězů (Na tomto festu zakázali organizátoři vícečlenné skupiny jak pro cosplay, tak v cosplay divadle povolili maximálně 5 členů, ale při předávání cen, měli pro 5ti člennou skupinu stejně jen jedinou cenu, kterou si výherci musela nějak rozkouskovat! proto mi tohle maximální členování příjde naprosto zbytečné!

Velmi krásný začátek dne...

19. května 2009 v 10:22 | By Hin |  Můj Deník
Opravdu miluji ty dny, do kterých se probudíte tou nesprávnou nohou. Kdy ihned po otevření ledničky zjistíte, že to co jste koupili pro celou rodinu, sežere za večer jenom váš bratr, tudíž si nemáte ani co dát k snídani, protože lednička neodpovídá objemu co by měla. Po té příjde otec, který se lidumile postaví do dveří a začne o tom, jak mám vypadnou se psem, jinak že mám s počítačem útrum... ( jakoby se někdy stalo *oči vsloup* na tu jeho nateklou těpající žílu na spánku už jsem si zvykla, ale není den, kdy by mě svým řvaním nepřekvapil)... no a když se konečně vyhrabete stím psem, tak na cestě zpět potkáte tu největší prézlu z celýho domu (bohužel i našeho patra)

,,Hele, ale toho psa si dej na vodítko!!!"
,,Paní, ale vy děláte, jako kdyby to byl nějakej vlkodav či co" (Pochopte, máme yorkšíra! Psa kterej místo štěkání kašle! *Míří na cedulku: ,,Tady hlídám já" - kde by mělo stát: ,,Pozor nešlápněte na psa!")
,,Dej si ho na vodítko! Jsou tu malé děti"
,,Nikol má děti ráda."
,,Mohla by jim ublížit!" (při této větě zvyšte tón xD)
,,No to je vaše paranoidní představa"

Po té co jsem si narvala sluchátka do uší, vylezla po schodech do třetího patra (jelikož babizna si zalezla se svým obřím pozadím celej výtah pro tři osoby) a rychle jsem se zavřela doma, abych se už nemusela rozčilovat...

Navíc mám znova podezření, že mám zavirovanej komp *kouká provinile a vzdává hold odinstalovaným antivirovým programům*... už zas se ta herka resetuje, já vezmu kladivo a...


Layout The sims 2: Spring girl (Na přání)

18. května 2009 v 22:05 | By Hin |  Tematické
Název: Spring Lady
Obrázky: Flickr.com
Program: Photoshop & Photofiltre
Doba: cca 2:30Layout je dle výběru BaRie, Virtualsims Studia, [Mr] Piece a Ikkysky. Ozvěte se na e-mail.

Vampire knight/ Vampire Knight Gui

18. května 2009 v 14:44 | By Hin

Název: Vampire Knight/ Vampire knight Guilty
Autor: Matsuri Hino
Díly: První série: 13 dílů, 2 série:13 dílů = 26 (Přes prázdniny tohoto roku má vyjít 3 série)
Rok vydání: 2008
Žánr: Bishounen, komedie, romantika, shoujo, upíři


[21.] Design - Moonlight Sonata

15. května 2009 v 23:46 | By Hin |  Historie blogu

Název: Moonlight Sonata
Obrázek: Deviantart
Od: 15. 5. 2009

Už to chtělo změnu a to pořádnou! Layout Spring se držel měsíc, ale spadl a roztloukl se na tisíc kousíčků :D Ne sranda... Už mě nudil, našla jsem lepší obrázek a... no, vy to učitě znáte :) Layout je opět trochu tmavšího rázu a rozhodla jsem se pro modrou, jak tak koukám modrý tmavší tu nebyl od ledna... celkem dlouhá doba. Opět mám novou ikonu *schovává se před létajícími šutry*, takže pokud chcete prohoďte si ji ve svých vyměněných ^^

Oh, co se to děje?

14. května 2009 v 0:59 | By Hin |  Můj Deník

V Prvé řadě se chci omluvit za mou neaktivitu, jak v přidáváním článků, tak vůbec s hodnocením, či designy na přání, ale nemyslete si, že mě netrápí, že máte naslibované vzhledy pro svoje blogy a já na to kašlu. Nekašlu. Ve volných chvílích přemýšlím o nových stylech a podobných věcech, hledám brushe a fonty aby všechno nebylo na stejné brdo.

Mám připravené dva designy ^^ jeden z nich je na přání. Týká se The sims 2, objednala si ho BaRie, ale já se rozhodla, že nebude patřit jenom jí, nýbrž i dalším dvěma slečnám, které měly podobné přání. Pardon, ale s tvořením The sims 2 Layoutů nadobro praštím. Přímo mě otravuje, když vidím, že žádáte stále o stejný design. Laye s motivy The sims tu mám, žádné další dělat nebudu, takže se budete muset spokojit s nimi a vybírat stejnětak. Další Layout je vytvořený k Anime Vampire Knight, takže fanoušci tohoto Anime se můžou těšit ^^.

Za dobu mé neaktivity se hodně stalo, mnoho bych vám toho sem chtěla napsat a taky napíšu, jen teď nemám dostatek času, abych se sem dostala. Určitě napíšu report z Animefestu 2009, který byl opravdu úžasný a také konečně napíšu informace o Vampire Knight, filmu Marie Antoinette, který se za poslední dobu stal mým velmi oblíbeným filmem a rozhodně si také pospíším s hodnocením blogu Sary a Val!sky. Možná se můžete těšit i na nový design.

Hodnocení pro Temprence, Michi a Elis

14. května 2009 v 0:50 | By Hin |  Zhodnocené blogy

Ahoj, velmi se omlouvám, že jsem se spozdila s vydáním vašich hodnocení blogu. Jentd na počítači moc nepobývám a když už, tak ho strávím celkem jinak než s blogem, ale nebojte, nevykašlala jsem se na vás. Dneska doženu hodnocení z dávné doby, doufám že mě neukamenujete....^^ Další na řadě budou Sara a Val!ska.http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png