Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Únor 2009

KONEČNĚ XD

27. února 2009 v 13:48 | By Hin |  Watashi
Ten Narutův Xich mluví za vše no a teď se jen můžeme modlit aby Hinatu, Pein nebo nikdo jinej nezabil *modlí se* jak jsem slyšela už od pár lidí. Je pravda že Pein Hinatin útok odrazil, ale rozhodně jí nezabil a já bych Narutovi nedoporučovala aby jí nechal umřít xD

Už jen... ale neeee

27. února 2009 v 4:32 | By Hin
*Kouká na hodiny v liště svého monitoru*
,,Už jen"... * smutně kouká*... ,,pořád ještě hodně dlouho do odpoledne" :( Achjo já se asi nedočkám, už nemůžu ani spát xD Ani uklízet mě už nebaví xD komu taky jo v půl páté ráno, no asi zakotvím v posteli u televize, Animax už je dávno jen černá obrazovka, tak zapnu jetix, ten apoň jede NONSTOP, ale jestli chytnu zrovna Lazy Town nebo jemu podobnou prasečinu, tak rozbiju televizi! Dattebayo! Budu vás informovat xD... o její životnosti a stavu...

Nu teď už se vážně loučím, pže víc trapná jak dneska, už vážně být nemůžu xD

Moje premiéra Anime, Japonské hudby, atd

27. února 2009 v 4:25 | By Hin |  Můj Deník
Je to už 3 roky, když jsem prohlížela YouTube a do očí mi padlo nenápadné Animované video. Už v té době jsem milovala kreslené pohádky od Disneye a dalších, především to byl lví král xD Z toho jsem tehdá asi 4 roky absolutně nemohla xD A proto jsem na něj klikla. bylo to video ke hře Final fantasy X. Tedy já tehdy nevěděla co je to, jesli animovaný film či co, ale rychle mě to dostalo, zvláště když u toho hrála strašně moc krásná písnička od Utady Hikaru s názvem First Love.

Tohle je ono video xD. Docela se divím, že i po těch rokách to video na YouTube je a já si ten okamžik před třema rokama vždycky ráda připomenu :) bez Utady a FF X Jsem vůbec nemusela být Anime nadšenec, pekelný hltač FF povídek a vydupávač mangy... Upřímě se přiznám, že do té doby pro mě byli Japonci jako pro mýho bráchu teď= "TY ŽLUTÝ ŠIKMOOKA" * plácla se přes ruce, že to vůbec napsala* Nu v očích AMVčkaře tohle video není kdovíjaký skvost, ale je to můj začátek a já tohle video miluju a moc mu(i Autorovi) děkuju xD


A jak jste s Anime začali vůbec vy? tedy jestli si to pamatujete a taky se mi pochlubíte :DUtada Hikaru

27. února 2009 v 3:21 | By Hin


Jméno: Utada Hikaru
Datum narození: 19. ledna, 1983
Místo narození: New York, USA
Zaměstnání: Zpěvačka,skladatelka,producentka

Utada si svými milovanými fanoušky v japonsku vysloužila roztomilou řezdívku Hikki a je jedním z nejvýznamějších umělců Japonska. Debutovala s albem "First Love" a tato deska se stala ve své zemi nejprodávanějším albem všech dob, když se jen v Japonsku prodalo 7,65 milionů kopií. Jejích 12 singlů se umístilo na prvních příčkách v oricon singles grafech se dvěma pozoruhodnými rekordy v ženském sólovém zpěvu nebo skupin. Umístila se v TOP 100 písních, získala ocenení "Nihon golden Disk" - píseň roku, za svých 14 singlů dostala "gold disk"- Pop/ Rock album roku. V roce 2003 se Utada umístila na 24 příčce v Top 100 umělcích Japonska všech dob a v Top 30 nejlepších Japonských zpěvaček.


Jak zahnat nudu, aneb tragédie xD

26. února 2009 v 18:54 | By Hin

Do pátku zbývá ještě pořád strašně moc času a já už myslim, že už to nezvládnu *rve si vlsy na hlavě*. Z nudy jsem si začala uklízet a to si nedokážete představit. Můj pokoj je ještě v horším stavu, než když jsem začala xD. Stěží jsem stála až do 5 hodin ranních u své skříně a přebírala věci, vyžehlila jsem si zbytek oblečení, úhledně si uklidila skříň, ale když jsem jí zavřela, málem mě porazil infarkt xD Takovej GIGA bordel jsem tu opravdu dlouho neměla xD Nu tak, říkala jsem sice, že mě nic nebaví, to taky že ne, ale sedět na zadku a jen koukat do monitoru se mi zdálo blbé, tak jsem napsala pár článků :), dneska se chystám doplnit info o mnou předepsané zpěvačce Utadě Hikaru xD, je teď poslední z mého seznamu, ale tím kategorie hudba určitě nekončí :) Nu a já jdu teď zase uklízet ten bordel, ať se tu zítra s miláčkem můžem hnout.Návod: Jak vkládat hudbu z imeem na blog?

26. února 2009 v 16:48 | By Hin |  Watashi
Už dlouho se rozčilujete s tím, že vámi daná hudba z imeem, vám místo hezké hudební atmosféry udělá jen divnou tabulku s rozmazanou šmouhou? I já se tím trápila dokud mi kamarádka neposlala návod, ale i v něm jsem se topila nějakou dobu, než jsem ho pochopila, ne že by byl zcestný a nesprávný, to naopak, ale nebylo v něm vše potřebné pro rychlé zachápání jedinců, jako jsem například já xD (Technický a logický antitalent). V jednoduchých krocích vám tedy vysvětlím co a jak, aby jste si i vy na své blogy mohli vkládat hudbu. Předtím jsem myslela, že to jde pouze s hudbou, ale včera jsem se přesvědčila, že je to možné i s playlistem, takže... jdeme na to...

Návod bohužel nejde napsat na blog, jelikož se kód mění v obrázky imeem a nejde vidět text, který potřebujete, proto jsem vám ho napsala ve dvou listech do wordu, můžete si ho stáhnout tady níž. Kdybyjste se chtěli na něco zeptat můžete tady v komentářích.

+ Downloads +

Velikost: 42.50 kb
Ulozto.czOLIVIA

26. února 2009 v 4:50 | By Hin


Jméno: Olivia Lufkin
Datum narození: 9. prosince 1979
Místo narození: Naha, Okinawa
Povolání: Zpěvačka a textařka

Olivia má sestru pod jménem Caroline, která je také zpěvačkou. V roce 1982 se přestěhovala do San Diega, Kalifornie, později zase zpět do Okinawi a zase zpět. Její talent objevil režisér "Rising productions" při účasti na Okinawa Actor's school, což vedlo k účasti v japonské idol skupině D&D. Její solo začátky se počítají do roků 1999 až 2002. Její první sing vznikl ve spolupráci s D&D a nesl název "ILY ~ ~ Yokubou". V letech 1999-2000 bylo na světě už pop-rock 6 singlů, ke konci roku 2000 vydala první album "synchronicita", která obsahovala všechny singly vydaná k datu, 5 dříve nezařazených skladeb a jednu bonusovou...

Ai Otsuka

26. února 2009 v 3:53 | By Hin

Jméno:
Ai Otsuka
atum narození: 9. Září 1982
Bydliště: Osaka
Povolání: Pop zpěvačka, skladatelka a klavíristka

Ai sama skládá a píše texty pro své písně. Její hudba se pohybuje od radostné až chytlavé pop/ rockové hudby což jsou například "Happy days" nebo "Sakuranbo" až po dojemné balady jako "Daisuke" či "Planetarium". Debutové album této zpěvačky s názvem "Love Punch" bylo vydáno v roce 2004 a slavilo obrovský úspěch umístěním na 3 místě v Oricon grafech. Píseň "Sakuranbo" zůstala na Oricon 85 týdnů. Její další deska byla vydána pouze 8 měsíců po debutu jejího prvního alba. Kromě hudby Ai vede i vlastní rozhlasovou show s názvem "Air ai-r-Jack"
Fictionjunction Yuuka - Inside your heart

25. února 2009 v 16:10 | By Hin |  Oblíbené písničky


Artist:
Fictionjunction Yuuka
Song: Inside your heart
Zdroj: Imeem.com

Tak ode dneška moje další oblíbená písnička, která dneska zahání můj smutek víc než úspěšně, udělala jsem si i překlad, ale znáte mě xD Může být naprosto zcestnej :D Zavedla jsem novou rubriku oblíbené písničky, sem vždyy napíšu písničku co vám tu bude hrát dole. Tato hudba má zaplý autostart a když toho budete mít dost, nezbude vám nic jiného než jí vypínat dole ve volitelném menu nad top aff xD Tak doufám, že mi za tuhle písničku neutrhnete hlavu.

Už zase... :(

24. února 2009 v 20:48 | By Hin |  Můj Deník


Nemám na nic náladu, řítí se na mě samé lepší zprávy (No, jedna "lepší než druhá"), anime rádio co mi Adam přinesl už nemůžu ani slyšet, protože mi začíná lézt na nervy, dělání layoutů, které mě vždycky zachránilo od nudy bych teď nejraději pohřbila, na další díl poselství se přemáhám už jak dlouho, ale neleze ze mě opět nic jiného než vzduch a prostě, nic mě nebaví, na nic se netěším, nic mě nezajímá, jsem jako kdyby nějaká prázdná a štve mě to. Sedím tady na "prdeli", ani ten The sims 2, co by mi možná ten život zachránil mi nejede....

Řetězák [8.]

23. února 2009 v 15:30 | By Hin |  Řetězáky
›› Z mého oblíbeného blogu, jeden vlastní řetězák místní autorky xD + moje odpovědi:

1. Co máš právě na sobě?:
Pruhovaný(Bílo černý) tričko vs. průsvitnou část s černýma puntíkama a černý kalhoty.

2. Jaký film jsi naposledy viděl/a?:
Van Helsing

3. Jaké je tvoje znamení?:
Střelec

Layout: Fantasy

21. února 2009 v 18:30 | By Hin |  Fantasy
› Název: Fantasy (Layout č.5)
› Obrázek: DeviantArt
› Program: Photofiltre & Photohop CS 3 Extended
› Doba: Cca 1 hodinu19. Design: Fog Light

21. února 2009 v 3:00 | By Hin |  Historie blogu


Název: Fog Light
Obrázek: DeviantArt
Autor: Hinata-hime
Doba: 2 hodiny + Ikony, atd
Design na blogu: Od 20.2.2009

Poznámky: Ne to není zas tolik růžové, je to fialovo růžové a to není tak šílené ne? xD Náhodou tahle barva se mi i líbí. Jinak obrázky mě dosti oslovily, tak to prostě jinak nešlo. Jsem zvědavá jak dlouho se design udrží xD Doufám že se líbí.


17 a 18: Design: Rychlovky

21. února 2009 v 2:47 | By Hin |  Historie blogu


17 design
Obrázek: DeviantArt
Autor: Hinata-hime
Program: Photofiltre
Doba: 45 minut
Design na blogu: 1-2 dny? xD

Poznámky: Nu tento design tu byl opravdu krátce xD Obrázek se mi moc líbil, ale našla jsem lepší. Nakonec mi ho bylo líto, tak jsem ho zařadila na lay blog.

*

Název: 18 design
Obrázek: DeviantArt
Autor: Hinata-hime
Program: Photofiltre & Photoshop CS 3 extended
Doba: 1 h a cca 30 minut
Design na blogu: 1-2 dny?

Poznámky: Můj druhý design v Photoshopu (Za menší účasti Photofiltru) "Říkám druhý, jelikož první je lay 5 - volně ke stažení) Opět tu nevydržel slouho, nějak jsem to nevyřešila s barvama nu :)


Drzost nad drzost!

20. února 2009 v 16:14 | By Hin |  Můj Deník

Baví mě pro vás dělat designy, teď by jich tu mohlo být víc, po tom co změním dočista nynější pro tento blog ihned se na to vrhnu. Zatím tu máte k dispozici jen hrstku: 4 designy, 5 mám nachystaný k doupravení a vložím sem jeho náhled ihned jak ho dodělám. Mám radost za každý e-mail s prosbou o moje laye, protože alespoň tohle mi dokáže, že je nedělám naprosto zbytečně. Jenže... Na počítači nejsem pořád, takže vám ihned hesla rozeslat nemohu a celkem mě mrzí, že to někdo prostě nechápe, řekne si: ,,Co bych čekal/a!"... zmáčkne Print screen a všechno je vyřešeno! NENÍ! Mě to jen rozčílí! I tohle je porušování autorských práv, žádný souhals k předání designu jsem totiž neučinila! Pokud si myslíte, že když tam vložíte text: "Design by: Hinata-hime" je všechno ok a všichni vám můžou políbit zadní partye? Mýlíte se!

Takže...dosud jsem to nedělala, ale odteď se k pochopení všech budou na Layout bločcích objevovat nápisy typu: "Zákaz screenování, před předáním hesla!" stejně jako pro blbečky, protože drzost lidí nezná hranice!


The ipod Human a další od NigaHiga

16. února 2009 v 19:55 | By Hin |  LOL Videa

Tak tihle hoši si to dost slušně dávají xD Mají řadu uplně perfektních videí, které dokážou pobavit a hlavně zlepšit náladu. Kdykoliv si pustím jediné video od nich, je to jako droga a pustím hned další i přes to, že jsem je všechny viděla už několikrát. Jednoduše, na tyhle "blbečky" se lze dívat do zblbnutí xD. Užíjte si to :D


1) ipod human
Tak takovejhle ipod bych teda fakt nechtěla, hláška: "Lehký a přenosný" mě srazila do kolen.


Deník Hin - Začalo mě bavit ...

16. února 2009 v 18:24 | By Hin |  Můj Deník
V posledních dvou dnech mě začalo bavit dělat designy, mění se to tu teď docela dost . Je to tím, že momentálně hledám nové obrázky, chystám totiž várku designů. (Rozhodně chci vyplnit všechny kategorie alespoň jedním Layoutem. :)

Nikdy bych neřekla, že s jiným programem než s photofiltrem bych se dokázala naučit, už jen zkoušení corelu mi dalo dost zabrat, ale i ten, jsem nakonec pokořila. Teď mám dva dny Photoshop a tak se v tom naprosto vyžívám :D Takže se nedivte, kdyby se z noci na den změnil i stávající layout, který je tu opravdu krátce xD Minulý tu byl přes měsíc *chválí se, že to vydržela tak dlouho* xD


Layout: Afternoon

16. února 2009 v 5:50 | By Hin |  Ostatní


Design č: 4
View: + Náhled +
Autor: Hinata-hime
Program: Photo Filtre
Doba: 45 minutRefresh: ne dva ale tři pátky 13

14. února 2009 v 15:32 | By Hin |  Watashi

Jak již z nadpisu vyplívá, tři pátky 13, co více si přát.
xDHaluz, jako by jeden nebyl dost za rok :D Tři jsou hafo teda xD

Nejbližší je už příští měsíc, takže v březnu a na ten poslední tohoto roku se můžeme těšit v listopadu. Když jsem si neužila tento, tak ty ostatní budu mít v hrsti :D Muhehehehe


12. Adopce: Alex

14. února 2009 v 14:20 | By Hin |  Adopce Valenth
Jméno: Alex
Pohlaví: Kluk
Vajíčko: Waterwing
Kdy?: Únor 2009


http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png