Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Listopad 2008

Poselství naděje- 41. Kapitola: Zapečetění

30. listopadu 2008 v 23:30 | By Hin |  Poselství naděje
Ayaka se rozhodla omrknout situaci dění v sídle. Přišla však velmi nevhod, probírané téma bylo: ,,Kumiko, odešla? Jak to myslíš Konan!": rozčiloval se Deidara a přitlačil Konan ke zdi.
,,Byla to její volba Deidaro, podívej se okolo!"
,,Kdyby jste jí víc věřili...!"

Mika Nakashima

26. listopadu 2008 v 1:18 | By Hin

›› Jméno: Mika Nakashima
›› Datum narození: 19. Únor
›› Rok narození: 1983
›› Město: Hioki
›› Povolání: Zpěvačka, modelka, herečka

›› Mika byla nejmladší ze tří dětí. Už jako malá holčička toužila stát se velkou a slavnou zpěvačkou a toto nadšení jí zůstalo, chtěla absolvovat univerzitu, aby si svůj sen splnila. Když jí bylo 17 let, vybrali jí ze 3 000 dívek a tím se stala hlavní hrdinkou televizního dramatu ,,Kizudarake no love song". Do světa reflektorů v pěvecké kariéře se dostala s písní ,,Stars", což byla píseň právě z dříve zmiňovaného dramatu.

›› Její druhý singl s názvem ,,Crescent moon", což je 80 tématických songů, byl omezen na 100 000 kopií a byli vyprodány téhož dne, kdy spatřili světlo obchodních center.

Kokia

25. listopadu 2008 v 23:49 | By Hin

›› Uměleské jméno: Kokia
›› Bydliště: Tokyo
›› Povolání: Zpěvačka a textařka

›› Tato zpěvačka je známá především pro její vystupování ve videohrách a je také velmi známá svými soundtracky k nejrůznějším Anime. U této zpěvačky je dobré poznamenat vyjímečnost jejího vokálního rozsahu a schopnost udržet tón opery, třeba i při během televizního vysílání.
›› Velmi známá je v Honkongu a Tchaj-wanu, díky své písni Arigatou, díky kterému dosáhla opravdu vysokého komenrčního úspěchu a stala se zní hvězda.

›› Její největší hit je píseň The pover of smile/ Remember the kiss. Mojí nejoblíbenější písní od této interpretky je Daiji na Mono wa Mabuta no Ura.

Koda Kumi

25. listopadu 2008 v 21:08 | By Hin

›› Jméno: Kumiko Koda (Kumi- je jen zkrácenina)
›› Datum narození: 13. Listopad
›› Rok Narození: 1982
›› Povolání: Zpěvačka a textařka
›› Žánr: POP

››Koda se na výsluní dostala se songem ,,Take back" na vrchol jí vytáhla píseň Real Emotion (Známe spolu s 1000 words z japonské hry Final Fantasy X-2, kdy její píseň a hlas zazněli z virtuálních úst Yuny, hlavní hrdinky této druhé řady FF X.). Díky CD Oricon se dostala na týden na třetí místo žebříčku. Její popularita se s rychlostí světla vymrštila nahoru s vydáním čtvrtého CD s názvem Secret (rok 2005).

›› První ocenení získala na 47 japonském Recor Award za singl Butterfly(2006), další na sebe nenechalo dlouho čekat Triple Crown (2006), získala tři ocenění pro Popovou zvěačku roku... Jejé kariéra je na vrcholu.

Hodnocení pro Alchemi-chan, Hančííí a Mrs.K a Hikate

25. listopadu 2008 v 0:55 | By Hin |  Zhodnocené blogy
›› Další tři hodnocení, pardon že mi to jde tak pomalu, ale na PC opravdu nemám moc času.
›› Další tři budou příští týden.

Klan létajících dýk

24. listopadu 2008 v 22:58 | By Hin
Originální název: Shi Mian Mai Fu
Anglický název: House of Flying Daggers
Český název: Klan létajících dýk

Režije: Zhang Yimou
Choreografie: Ching Siu- Tung
Rok výroby: 2004
Hrají: Andy Lau, Takeshi Kaneshiro, Zhang Ziyi, a další

Dojem: Zprvu máte pocit naprosté dokonalosti, působí to taprosto úžasně, hlavně scény z pavilonu, kde Mai předvádí své taneční schopnosti. Nemůžete ani věřit, že slepá dívka zvládne to co se ve filmu děje. Přechází to do bojové části a v té to zůstává prakticky po celý film. Tento film je natáčený v krásném prostředí a je doplněn přenádhernými soundtracky.14. Design: Stand In The Rain

24. listopadu 2008 v 3:53 | By Hin |  Historie blogu

Nový design, opět v co nejkratším intervalu. Prostě to nevydržím a když najdu pěknej obrázek nervomocí z něho musím něco udělatt.To jsem celá já :D

Layout by: Hin :D
Doba: 2 hodinky
Obrázek použitý v záhlaví: DeviantART

Nvm jak to s tímhle designem bude, stejně až mě chytne obrázková mánie, tak to nepřežije:) Do té doby mu však popřeju, at se návštěvníkům líbí.


Král šamanů

23. listopadu 2008 v 1:58 | By Hin
›› Autor: Hiroyuki Takei
›› Díly: 64 Epizod
›› Rok vydání: 2001
›› Žánr: Komedie, Akční

Chihiro Onitsuka

23. listopadu 2008 v 0:37 | By Hin


›› Jméno: Onitsuka Chihiro
›› Datum narození: 30. Října
›› Rok narození:1980
›› Místo narození: Nango, Mijazaki
›› Povolání: Zpěvačka, Klavíristka
›› Chihiro se proslavila svou písní Shine v roce 2000.

›› Onitsuka byla svými rodiči k hudbě povzbuzovaná už od jejícho dětství. V 10 letech napsala svou první báseň, díky které na sebe strhla nemalou pozornost známých a učitelů, věděla však, že pouhé psaní jí šťastnou neučiní. Od té chvíle se snažila psát každým dnem po dobu její základní školy a začala si také trochu věřit. V době svého dětsví byla ovlivněná hudbou Alanis Morissette. Všichni z ní chtěli mít zpěvačku a textařku což se splnilo v roce 1998 se společností Virgin Tokio.

Deník Hin- 19.11.2008

20. listopadu 2008 v 0:16 | By Hin |  Můj profil
pixel.gif pixel image by labellavitao8O včerejšku můžu říct... že to byl po dlouhé době můj nejklidnější den za poslední měsíc...Kdyby v něm byl někdo, po kom jsem bezmezně toužila celý den, byl by možná tím nejlepším. =) Ráno jsem udělala video pro svou nejlepší kamarádku, trvalo mi to přes noc a uložené to bylo až ráno, ale na blogu už je a najdete ho níž nebo později v rubrice Info o mě/ Osobní videa.
Belliiiiiiiiiiiiii :-*...♥♥♥

Soutěžní AMV Blood+ Animefestu 2008

19. listopadu 2008 v 19:47 | By Hin |  AMV Blood+
  • Fajn přihlásila jsem se s videem z Anime blood+ na Animefestu.
  • Bylo 12 soutěžícíh, mě uvedli jako dvanáctého.
  • První šok přišel hned na začátku, když se moje video zaseklo... šel jen zvuk a obraz stál a snímal jen první obrázek videa :D
  • Zkoušel ito spouštět přes několik kanálů, lidi v sále už začali být netrpěliví a mě uklidňoval kamarád, který stál vedle mě a ujištoval mě že to pojede, když už jsem to viděla nejčerněji, tak se jim to podařilo spustit... :D
  • Soutěžila jsem proti mistrm svého umění a skončila na 9 místě (Alespoň né posledním :D)

  • Mno tak si video užíjte :D
  • Dělala jsem ho ještě jako Lorien/ Christll
  • Hudba: Linkin park- In The end
  • Pro Animefest 2008

Animefest 2008

19. listopadu 2008 v 17:44 | By Hin

Animefest 2008 byl mým prvním festem a navíc i prvním z řad velkých srazů ,,Otaku" vůbec. Byla jsem velmi nadšená, že se jedná o Brněnskou akci a tudíš nebudu muset jezdit nijak daleko, ikdyž..ikdyby to bylo v Praze, nezabránilo by mi to tuhle akci navštívit.

Z kamarádů, kteří měli až takový zájem, že by něco takového semnou absolvovali, byl jediný Lukáš :D Dopředu jsme si naplánovali za co půjdeme, museli jsme vybrat něco lehkýho, takže L a misa byli jasná volba:D Den D nadešel, sešli jsme se u Vaňkovky, pak ještě zaběhli knám anachystali se a hurá na fest :D
První šok přišel hnedka... Já rozená Brňačka s orientačním smyslem na 0...Lezla jsem s mapou a fotkama jak vypadají vchody toho kam se máme dostat :D Bloudili jsme ve městě a našli sál B. Bakaly, ale ještě jsme museli najít Scalu a koupit si lístky....

Fáze1: V sále Bakaly se nám to nějak nezamlouvalo, všichni na nás tak blbě pokukovali, tak jasně, možná nám to tak přišlo když jsme tam byli takhle prvně. Kino Scala...byl náš cíl.
Fáze 2: Pobýhali jsme okolo a nakonec vyrazili nějakým směrem, kde jsme viděli kluka převlečénýho za Gejšu.


Arisu For me & Me for Arisu

19. listopadu 2008 v 14:53 | By Hin |  Osobní videa
›› O prázdninách pro mě udělala Bella video a já pořád slibovala, že taky udělám. Nevyšel mi čas, ale ted jsem ho udělala :( Asi pozdě no, ale jenom přece.AMV Hinata & Naruto

19. listopadu 2008 v 14:06 | By Hin |  AMV Naruto
›› Hinata a Naruto jsou muj oblíbený pár taky jsem na ně udělala pár videí :D
›› Tvorba: Lorien
›› Hudba: Evanescence


AMV Haruno Sakura & Uchiha Sasuke

19. listopadu 2008 v 13:58 | By Hin |  AMV Naruto
›› Video se Sasukem, tohle video bylo moje první z Naruta, které jsem udělala.
›› Autor: L.O.R.I.E.N (Ještě s úplně nejstarší přezdívkou.
›› Hudba: Within Temptation- It´s the fear


Sraz Japan nadšenců-24.8.2008

19. listopadu 2008 v 13:26 | By Hin  • Bezkonkurenčně nejlepší sraz na kterém jsem byla z účastí na Kawaii a The sims srazech, byl tento, pojmenovaný Japan fans :D Byli tam všichni, který jsem měla ráda, jen chyběla ještě Baru a Karol, ale stěmi se uvidím snad už hodně brzy. Nechyběla moje nejlepší kamarádka Bella, můj chevalier KociL, stíhačka Jenny, Milda, *ségra* Kumiko, Hančí, Peťula neštvička (Promiň, ale ta přezdívka ne a ne se mi vymazat z hlavy :D) a další nové tváře...


Deník Hin- 18.11.08

18. listopadu 2008 v 14:38 | Hinata-hime |  Můj Deník
• Eh, Zhodnocení minulého týdne?HRUZA Nejkrásnějším(ráno) a zárověň tím nejhorším (odpoledne) dnem byl bezkonkurenčně čtvrtek. Když semnou večer skončili,, třepala jsem se na židli a hlava mě bolela od řvaní". Nikdy bych neřekla, že situace doma se může vyhrotit v opravdu kritickou. Problémy v rodině a mezi kamarádama, mě začínají vézt k myšlence, že už opravdu nemám šanci věřit v nikoho.

Poselství naděje- 40. Kapitola:Setkání

17. listopadu 2008 v 21:16 | Hinata-hime |  Poselství naděje
Ayaka koukala do stropu a přemýšlela nad tím co se stalo. Je to teprve pár chvilek, kdy se probrala z omráčení její sestrou, ale bylo jí dobře v takové poloze v jaké se právě nacházela a tak zůstala ležet.
,,Kruci! Už to zase udělala!": vztekala se v duchu a nejraději by něco rozbila. Někdo zaklepal na dveře... Otočila hlavu a zadívala se na ně... zaklepání se ozvalo znovu.
,,Vstupte!": štěkla naproti nim a zase se vrátila ke sledování stropu. Uslyšela zavrzání, někdo vstoupil dovnitř a zase zavřel. Po oku se podívala kdo to je, na výběr moc nebylo, v sídle se právě nacházeli pouze dva lidé, stejně ji ale překvapil pohled na Peina, který se opíral o skřínku hned vedle dveří.

Angela Aki

12. listopadu 2008 v 18:07 | Hinata-hime
›› Jméno: Angela Aki
›› Věk: 28 (Pro rok 2008!!!)
›› Původ: Italsko- Japonsko- Americký

›› O této zpěvačce jsem mnoho informací nenašla, ale vím, že nazpívala spoustu krásných písniček pro Anime...
›› (Například Blood+ endingová píseň This Love, pro Final Fantasy VIII *Tenkdo neví hlavními postavami jsou Rinoa a Squal* píseň Eyes on me... A pro Final Fantasy VII *Tifa a Cloud*- Kiss me good bye.)
›› Angela sice není kdejaká krasavice, ale má nezaměnitelný a krásný hlas a neobyčejné texty písní, které každého posluchače dokáží vtáhnout. Svůj zpěv nejčastěji doprovází na piáno.

›› Její nejznámější písničkou je Kiss from a rose, kterou jistě znáte v podání amerického zpěváká Seala. Angela si ji nazpívala pěkně napůl japonsky a napůl anglicky... A to podle mě do ní dalo ještě jemnější nádech. Mezi její další pěkné písničky patří například Power of Music, Moral no Soushiki, ...

Anime Love Love?

11. listopadu 2008 v 19:17 | Hinata-hime
›› Autor: Miwa Oshima, Yasuhiro Matsumura
›› Díly: 13
›› Rok vydání: 2004
›› Žánr: Komedie, Romantika (Trochu lechtivé, ale ne Hentai!)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png