Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Říjen 2008

Poselství naděje- 39. Kapitola: Bílý svět

29. října 2008 v 22:53 | Hinata-hime |  Poselství naděje
Ayaka konečně otevřela oči a zrychleně se otočila proti sestře. S jistotou věděla, že tohle už nevykryje, ani nedokáže uskočit. Bylo to všechno v Kumičiné moci, ale v téhle blízkosti se už vyhnout nedalo. Ayace se rozšířili panenky, čekala už jen na to nejhorší. Kumičina ruka však v poslední chvilce změnila směr, konečně si uvědomila kdo proti ní stojí. Už to není Pein, ale Ayaka.

Hodnocení pro Kábi-007 & SwEtY, Tokiko-san, SheRRinku

29. října 2008 v 22:30 | Hinata-hime |  Zhodnocené blogy
EDIT: Po dlouhé úvaze jsem dospěla k názoru, že nebudu přímo do obrázku vypisovat věci ohledně jednotlivých součástí... Pokud nezískáte plný počet bodů, vždy pod obrázkem najdete vysvětlení proč to tak je a co se mi nelíbilo. Upozornuji, že jsou to pouze mé názory, jsou to hodnocení odemě.

Jinak lidičky, pár jsem jich udělala, jeden z blogů byl přesunut, takže od toho upouštím, vás nebudu hledat no... Jinak brzo snad udělám další a pak to znovu otevřu, ale tentokrát vždy jen na pár přihlášených, jinak se to nedá stíhat.

Poselství naděje- 38. Kapitola: Kumičina troufalost

28. října 2008 v 12:05 | Hinata-hime |  Poselství naděje
,,Kumiko, co zase vyvádíš...": hlesla Ayaka když vešla do kuchyně a uviděla sestru, proti které stál Pein a moc klidně se netvářil. ,,Co se to tady zase děje!": řekla si, nikdo si jí ani nevšiml, oba dva byli zabrání jeden druhým nato, aby vnímali okolí. Tuhle scénu Ayaka vídávala často... velká hádka, spousta křiku a výčitek, třískání dveří a uražené pohledy na všechny strany.

Rozdíl Otaku vs. Wotaku

27. října 2008 v 8:35 | Hinata-hime
Necháváte si říkat Otaku? Možná nevíteco takové slovo znamená, na spoustě blogů i stránek se neustále kopírují nesmysli v podání, že Otaku je mírumilovný člověk zabývající se svým koníčkem... Není to tak... I já sama jsem na to koukala s otevřenou pusou.


Poselství naděje- 37. Kapitola: Brzy se vrátím

26. října 2008 v 21:17 | Hinata-hime |  Poselství naděje
O měsíc později....

,,S Kisamem to sfoukneme rychle, takže...": nedopověděl, jelikož ho přerušila jeho dívka.
,,Ještě tohle...": se smutným hlasem podávala Itachimu katanu. Natáhl pro ní ruku, ale Ayaka ji držela pevně a zpříma na něho hleděla, jako by ho ještě ze všech sil prosila, aby zůstal... I když věděla, že to už z principu není možné. Itachi se sehnul, druhou rukou pomalu a opatrně sundal její ruce z katany a schoval si ji.
,,Děkuji.": řekl potichu spolu s otočením, znovu se věnoval balení a nechal Ayaku hledět na jeho záda.

12. Design: With Angels + Změny

26. října 2008 v 17:42 | Hinata-hime |  Historie blogu

Nový design mi trval docela dlouho, nejtěžší je vždy najít ten správný obrázek. Chtěla jsem dát nový design až později, ale blog.cz bude zakazovat profilové menu a nabídl možnost voletelných boxů a s tehdejšími ikonami, by to sice taky šlo, ale když už změna, tak aby byla poznat :D

Layout by: Hinata-hime
Zdroj obrázku: deviantART

Narvala jsem do záhlaví svou fotku, ne pro potěšení, ale bylo tam takové prázdné místo a navíc by to zakrývala animačka Hin. Tak doufám že se neleknete.


Deník Hin 23.10.2008

23. října 2008 v 21:36 | Hinata-hime |  Můj Deník
Je mi nějak divně....
Poslední dobou není neco ok. Vadí mi některé dotazy ( Některých lidí) a dokážu být opravdu nepříjemná. Je to ale jenom momentální stav. Nevím proč, ale jsem ppodrážděná, tak se prostím nedivte, kdybych na někoho byla hodně nepříjemná a snažte se to přehlížet.

Jinak blog..no... nemám na něj popravdě ted vubec čas. Chodím na hodně nekřestanskou hodni do práce a když z ní dojdu, jsem ráda že se můžu vůbec hýbat. Z představy nějakých hodnocení se mi dělá zle a na povídku nemám dostatek fantazie. Takže raději chvilku vypnu, než aby z toho pak vylezl nesmysl...

Další díl poselství bude nejdřív v Uterý.

Poselství naděje- 36. Kapitola: Akatsuki

17. října 2008 v 0:34 | Hinata-hime |  Poselství naděje
Kumiko se pevně posadila a ihned jí pohled utkvěl na sestře, která dělala, že o ni čem neví, ale Ayaka sestřin pohled cítila až příliš silně. Když se ale po chvíli konečně nervózně ohlédla, Kumiko už věnovala pozornost Peinovi, který začal mluvit.
"Poslouchejte. Dostalo se na povrch několik informací, které nejsou potěšující. Zaprvé, mám pro všechny přítomné misi.": Ayaka se okamžitě rozhlédla po všech netrpělyvých výrazeš, všech přítomných. Je to snad i těší... Pomyslela si, ale potom se dál věnovala peinovým slovům.

Pardooon- Zásek

16. října 2008 v 13:04 | Hinata-hime |  Aktuality

Ahojík, dlouho jsem nic nepřidala. Nebyla jsem totiž doma, ani v čr. Jela jsem na týden na Slovensko a vrátila se až v pondělí. Od té doby jsem na blog neměla nic moc náladu. Ale kouká, že mám hromadu hodnocení, který se jen tak nedá zvládnout :D Takže mi to nějakou dobu bude trvat.

Krom toho nepsala jsem ani povídku, ani další díly nemám napsané. Takže dneska nějaký díl naíšu a zítra (Tj. někdy v brzkých ranních hodinách= vy víte) ho přidám :D.

+ Mám docela dost práce s blogem Dattebayo cosplayers, sháníme lidi a podobně.

Takže se moc omlouvám...

Poselství naděje- 35. Kapitola: Lež má krátké nohy

6. října 2008 v 1:44 | Hinata-hime |  Poselství naděje
Ve dveřích stál již za mrtvého prohlášený Deidara stylem... Opřený zády o rám a ruce zkřížené na prsou, se svým přiblblým výrazem.
,,Už jste mě určitě pohřbili, že jo!": rozesmál se ironicky a nikdo proti jeho tónu nic nenamítal.
,,Idiote!": ozvalo se směrem od Hidana, který se zvedl a ujal se lahve saké.
,,Takže dvojitá pařba!": prohlásil o chvilku později, ale nikdo ho neřešil, všichni se seběhli směrem k Deidarovi a chvilku i vypadali jako dobří přátele.
,,Kde jste ho našli, Sasori?": optal se Pein a Ayaka si všimla rychle mizící Kumiko, která se zavřela v koupelně. Nahodila trochu neutrální obličej, popadla Deidaru za triko a přitáhla si ho níž.
,,Kumiko je zraněná?": vyštěkla na něj a jeho posměšný výraz se ztratil.
,,Nevím, odmítá mi to říct, ale je jí pořád zle, měla by ses na ni podívat.": odpověděl, ale na chvíli zmlknul, když Kumiko opět vyšla z koupelny, Ayaka ho pustila a odešla znovu bokem. Místo toho, aby byla Kumiko ráda, že se Deidara vrátil, byla zamlklá a posadila se mimo veselí.


Dattebayo Cosplayers- Oficiální blog

5. října 2008 v 1:24 | Hinata-hime
Ahoj...
Tak jsem zase den nic nenapsala, tak to jdu napravit, nedávno jste tu měli info o tom, že sháníme Cosplayery pro Naruta, nyní můžu sklidem v duši říci, že jsem dodělala oficiální blog. Sice tam toho zatím nic moc není, ale brzy bude přibývat. Zatím tam najdete seznam našich cosplayerů, brzy přibudou profily, atd... Prostě další info. Odkaz je v menu :)

... Klikni na ikonku a přemísti se ...

Poselství naděje- 34. kapitola: Výběr jména

3. října 2008 v 0:57 | Hinata-hime |  Poselství naděje
Tři dny utekly jako voda, Ayaka se pořád ještě nedočkala Itachiho a nervozita na ní byla docela znát. Kumiko se Sasorim byli taky pořád pryč, Pein seděl zavřený ve své pracovně, vlastně jako vždycky a jediný kdo se nastávající mamince trochu věnoval, byla Konan, která zrovna opět neměla co na práci.
,,Kdy tam jdeš?": vyzvídala...
,,Až se vrátí Itachi, říkali jsme že to absolvujeme spolu.": s mírnou obtíží se posadila na gauč.
,,To je tak krásný... mě tohle nikdy nepotká.": zasnila se Konan tak, že to slyšel až Pein v pracovně. Hnedka přiběhl ke dveřím a práskl s nimi tak nahlas, že obě ženy nadskočili zděšením.
,,Mrzout jeden!": postěžovala si modrovláska.
,,Jeho srdce se rozehřeje, tím jsem si jistá.": Ayaka položila ruku na tu Konaninu, ale vzápětí zase cukla při pohledu na Hidana, jak si to šine přímo k nim. Odsunul jednu a druhou a vecpal se mezi ně.

11. Design: Red

1. října 2008 v 23:37 | Hinata-hime |  Historie blogu

Ano, ano... Jsem vina, opět jsem to nevydržela a změnila jsem design i s celým menu, mno prostě...
No coment k tomu, nevím kdy mě to zase chytne, ale myslím, že to brzo nebude... TEDA SNAD..Za prvé to dá hodně práce a za druhé...za druhé, no prostě když už dělám tohle, tak se musím hodně, hodně nudit :D Jináč doufám, žemě teda nezastřelíte no...

Datum: 1.10.2008
Designer by: Hin (já)
Obrázky: Google.cz :D

Poselství naděje- 33. kapitola: Zkrocení zlého muže

1. října 2008 v 22:57 | Hinata-hime |  Poselství naděje

Dalších několik dní uteklo a Kumiko se během nich dávala dohromady po svém. Zavřená ve svém pokoji s lahví tvrdého alkoholu. Ven skoro nevycházela, skoro nejedla. Ayaka věděla, že ona sama na ni nebude mít žádný vliv, nerada by se, se sestrou znovu pohádala a proto vždy vyslala Itachiho, aby zkontroloval, zdali je v pořádku. Jak se to vezme v pořádku, ztratila nejbližšího člověka a to v lidech zanechá už navždy hlubokou jizvu na srdci. Všichni ale věřili, že je natolik silná, že to bude zase brzy ta stará Kumiko. Přímočará a nerozvážná holka co si s ničím nedělá starosti.

Aktuálně k 1.10.2008

1. října 2008 v 12:31 | Hinata-hime |  Aktuality

Ahoja, dlouho tu nebyl nějaký ,,normální článek. Dneska máme 1.10.2008 a lidičky školou povinné mají za sebou první měsíc docházky do školního ústavu. Muhehehe :D

Dlouho jsem nepsala ani deník, brzy to doženu, minulý týden jsem neměla skoro na nic náladu a o víkendu jsem měla návštěvu, takže jsem se k PC taky nedostala. Sry....

Někdo možná čekáte i na další díl povídky, jakože asi ne, jelikož vás už nijak nezajímá kdy bude pokračování. Možná vás to už nebaví no, alespoň mi to tak příjde. Díl Zkrocení zlého muže bude ,,snad dnes" pokud ho stihnu dopsat a v dalším díle se dozvíte co se narodí :D Další překvápa vás budou čekat v našem podání s Kumiko, jelikož budeme ZNOVU proplítat. Takže jestli povídku Těžká rozhodnutí nečtete a čtete Poselství, radím přečíst, jestli vás poselství baví, chytnou vás i rozhodnutí.

Jinak co se týče prvních hodnocení blogu, těch se dočkáte (Všichni co jste si napsali) nejpozději do pátku (Myslím těch 8 prvních)


›› Jinak konečně vyplním kategorii Anime a vemu to postupně, dál ptoom ostatní rubriky :)
›› + těšte se na další masovou změnu designu :D Se mi do něho nák chce.http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png