Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Poselství naděje- 9.Kapitola: Jednodenní mise

22. srpna 2008 v 1:39 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Už to byl týden od schůzky ne-schůzky, Sayuri se vrátila z mise, kterou měla s týmem 7, Kumiko zkoušela nové techniky a Ayaka se zdála být celkem v pohodě. Nepocítila žádnou změnu, a proto všechno brala s klidem. Ve svém pokoji vybalila štětce a po dlouhé době si řekla, že zase Saie potěší nějakým svým dílem. Roztáhla paletu barev a do stojanu vložila nové plátno.

,,No, takže…" chtěla udělat první tah, ale dveře jejího pokoje se otevřeli a dovnitř vletěla zadýchaná Ino. ,,Ayako-san, posílá mě Tsunade, máme misi" zakřičela a nahodila výraz naprostého šílence. Ayaka ihned vstala a obě si to zamířily rovnou k Tsunade. Ayaka s Ino se stýkaly pouze na pozemcích nemocnice, jinde ne. Ino byla dobrým lékařským ninjou, ale stále ještě potřebovala u větších misí pomoc, proto byla vždycky Ayaka první osobou, za kterou šla. Přišly přede dveře hokáge a Ayaka zaklepala. ,,Vstupte!" ozvalo se za dveřmi a tak obě dívky vešly. ,,Tsunade sama, slyšela jsem, že..." Ayaka ani nedomluvila a Tsunade už spustila. ,,Je moc dobře, že jsi tak rychle tady Ayako, potřebujeme nutně, aby jste se tady s Ino rychle vydaly pomoct našim zraněným, kteří se vracejí z mise. Zatím se ví, že dva lidé, jsou těžce zraněni a ostatní zůstali, aby jim poskytli ochranu před možným dalším napadením. Už jsme vyslali i další tým, ale není v něm žádný lékařský ninja, proto jsem poslala pro vás..." přeměřila si jí přísným pohledem. ,,Hai, rozumím" a převzala si mapu nachystanou v rohu stolu a chystala se odejít. ,,A Ayako..." promluvila ještě Tsunade. ,,Ano? Tsunade-sama?" otočila se. ,,Spoléhám na vás, že tam dorazíte včas a nebudeme mít žádné ztráty" řekla a otočila se na židli zase k oknu. ,,Hai" řekla černvláka a spolu s Ino zmizela.

Před budovou hokáge se rozdělily ,,Hlavně pohni ano, Ino?!"…
,,Jako by se stalo" hlesla a byla pryč. Ayaka ihned běžela domů, převléci se a nachystat se, hnedka jak byla hotová vytáhla mapu, rychle se na ní podívala, zase jí srolovala a strčila si ji do batohu. Popadla čelenku listové obvázala ji okolo batohu a vyrazila k bráně, kde už čekala Ino, ani se nezastavila a jakmile proběhla kolem ní, Ino se přidala. ,,Snaž se co nejrychleji, ale moc se nevysiluj" promluvila k ní v rychlosti a Ino kývla. Vzaly to po stromech, byly jako dva stíny ve dne. Ayaka byla stále ve předu, věděla cestu a tak ji Ino jen následovala. Za hodinu byly na místě, rozložily nářadí a každá se ujala jednoho ze zraněných. ,,Sai!, proboha" zhrozila se Ino když uviděla Saie ležet na zemi, ale Ayaka jí naznačila, aby přešla na toho druhého. ,,Jak se to stalo?" na ostatní se ani nepodívala, jen se prostě zeptala a začala léčit. ,,Skupinka neznámých ninjů, dva z nich se válí tam..." ukázal ninja, ale Ayaka nevnímala a soustředila se na léčení. Sai otevřel oči, když uslyšel její hlas a Ayaka ihned spustila: ,,Zrovna dneska sem na tebe myslela, když sem chtěla nakreslit další obraz" usmála se na něho.
,,Vážně?" zachroptěl a rozkašlal se, z úst mu stekl malý pramínek krve.
,,Teď hlavně nemluv ano? Nevysiluj se, potom si o tom promluvíme" řekla klidně a kývla na něho. On zase oči zavřel. Dala do léčení ještě více chakry, teď pod jejíma rukama leží její dobrý přítel. Rána se mírně zocelila a ona ještě přešla trochu níže po hrudníku, aby zjistila vnitřní krvácení.. ,,Nezjištěno" oddechla si. Otřela si pot z čela, roztrhla sáčky s očišťovacími tampony a vyčistila ránu. Poté se začala věnovat dalším ranám.

,,Ayako-san…" ozvala se Ino a dál už pokračovat nemusela Ayaka odpověděla na otázku, která ještě nebyla vyřknuta. ,,Pokud má vnitřní krvácení, musí na sál" rozkřikla se a kývla na jednoho ninju. Po chvíli už byli všichni na nohou. Oba zranění byli už schopní cestu do nemocnice přežít. Sai už dokonce po svých a v pohybu u toho dalšího, kterého Ayaka neznala s pomocí jeho týmových partnerů. ,,Pak mi to musíš ukázat, až to bude hotové": zašeptal Sai, podepřený Ino. ,,Jasně": zazubila se a pomalým krokem šla vedle nich.

Cítila jak jí opouštějí síly a potřebuje chvíli pauzu, před chvílí použila hodně chakry u lékařského jutsu, ale Ino se zdála být v pohodě. Skupinka se na chvíli zastavila a Ino na ní zaostřila. ,,Máme na vás počkat?" zeptala se. ,,Ne, doženu vás, hlavně si pospěšte" odvětila v klidu, hodila batoh vedle stromu a sedla s k němu. Ostatní odešli a ona zůstala sedět opřená o strom a dívala se nahoru ,,Tak to by jsme měli" zamumlala si pro sebe a sáhla do tašky. Po chvíli usilovného hledání vytáhla tyčinku, kterou si s sebou vzala a zakousla se do ní. Po chvíli kousání jen těžko spolkla ,,Je to nějaký divný, vůbec mi to nechutná a to jí mám ze všech nejradši" na sílu ukousla další sousto, které následovně vyplivla. Naprosto se jí otočil žaludek. Hodila tyčinku do batohu a opřela se. ,,Fajn, tak tohle už si nikdy nekoupím" protočila oči. Zavřela batoh a zprudka se zvedla. Znovu se jí sevřel žaludek a ona si oběma rukama stiskla břicho v místě podivného tlaku. Chvíli jen tak stála, potom chytila batoh a hodila si ho na záda. Udělala jeden krok a... ,,Co to je, zase ten pocit v...": nedořekla rukou se zapřela o další strom a začala zvracet.
,,Tak tolik sem tohle už si utčitě nekoupím..." pomyslela si po chvíli kdy si otírala pusu. Nebrala na to moc velké ohledy a rozběhla se dohnat ostatní, když se tak stalo, vypadala jakoby nic, dokonce se i usmívala. ,,Dobrý?" ozvala se usměvavá Ino. ,,Hai":Odpověděla a během cesty už nikdo nepromluvil.

Oba zraněné okamžitě přijali. Sai ještě dostal sádru na ruku skrz nějaké zlomené prsty + jednu facku od Ino, jelikož ji vymyslel další roztomilou přezdívku, kterou už blondýnka nevydržela, ale potom se tomu všichni zasmáli. Když vycházeli s Ino spokoje vyměnili si spokojené pohledy a nahodili společnou cestu směr budovu hokáge, podat hlášení o misi. Tsunade se s úsměvem (čti šíleným výrazem) přehrabovala v papírech, kterých na jejím stole bylo čím dál více. Ino s Ayakou jen znuděně stály a čekaly kdy je ctihodná hokáge propustí. Tak se taky po několika minutách stalo s gratulací splněné mise a obě dívky se během chvíle rozloučily a jedna druhé zmizeli z očí.

Ayaka procházela zrovna okolo Ichiraku rámen a ta vůně jí dozajista přitahovala. Její obsah žaludku nebyl zrovna moc plný a tak se vecpala dovnitř, kde překvapivě seděl i Naruto s Hinatou. ,,Nazdar mládeži" odhrnula závěs a přidala se k hostům. ,,Dobré odpoledne" pozdravila majitele a vřele se na něj usmála. ,,A hele, starší ségra Kumiko" zavřískal Naruto s plnou pusou a Hinata ho drbla do žeber ,,S plnou pusou ne!Naruto"... no jo Naruto byl pod palcem... konečně. ,,Tak co si dáte?" zeptal se starý muž a Ayaka vyvalila oči na menu. ,,Hele, pokud bych mohl..." naklonil se Naruto přes Ayaku a natáhl se k lístku ,,Tak bych ti poradil smíchat tyhle" a ukázal na dva různé druhy. ,,Cože? to jde?" rozesmála se. ,,Jasně že jo!". Blonďák si dal ruce za hlavu a byl tou otázkou dočista omámený. ,,Naruto, jenže tohle nestráví ani míchačka betonu" nakoukla mu přes rameno Hinata. ,,Náhodou, mě to chutná" urazil se. ,,Jenže to jsi jediný" rozesmál se stařík. ,,No víte co, já dám na jeho radu" ozvala se Ayaka a všem přítomným i s Narutem zmrzl úsměv. ,,Ha haaa" zasmál se Naruto nakonec. ,,Stejně to co mám nejradši mi dneska nechutnalo, tak proč to nezkusit" vyměnila si s bloďákem úsměv. Když dostala svou porci, celou jí snědla, až se všem zatajil dech. Zaplatila, rozloučila se s Narutem i s Hin a šla domů.
,,Jak bylo na misi?" zajímala se hnedka babička s otcem. ,,V pořádku, proběhla úspěšně" usmála se a prošla kolem nich. ,,Zasloužíš si odpočinek" pochválil jí otec, Ayaka vylezla schody a vpadla do svého pokoje. Shodila ze sebe oblečení a dala si sprchu. ,,Další den zamnou" stála s ručníkem omotaným okolo sebe u zrcadla a upravovala se . Pak na sebe natáhla košili a sedla si zpátky ke skoro načatému obrazu: ,,Tak a jdu na tebe"...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání návštěvníků= Byl jsi tu?

KLIK

Komentáře

1 KociL KociL | Web | 22. srpna 2008 v 7:02 | Reagovat

Jako VŽDY.čačííííííííí....super =)

2 Hinata-sama (dříve ve karoll) Hinata-sama (dříve ve karoll) | Web | 22. srpna 2008 v 8:34 | Reagovat

je to uplně super jako vždy a myslím že vím proc zvracela .....

3 michelin michelin | Web | 22. srpna 2008 v 9:44 | Reagovat

jejda..to bude průšvih s tím zvracením...

4 katuska1010 katuska1010 | E-mail | Web | 22. srpna 2008 v 9:50 | Reagovat

Suprový.....a není ona doopravdy těhotná? =)))

5 Hannah-san Hannah-san | Web | 22. srpna 2008 v 10:45 | Reagovat

super, wau vona je fakt tehule xD.

6 Cia.ra Cia.ra | Web | 22. srpna 2008 v 11:32 | Reagovat

Muhehehe , ona bude těhotná 99% . A jako vždy super Hin . Se těším an další díl .

7 Hinata-Chan Hinata-Chan | 22. srpna 2008 v 11:37 | Reagovat

No tak čumím.Je to fakt dobrý ;o)

8 KiSs-may KiSs-may | Web | 22. srpna 2008 v 11:41 | Reagovat

aha :D ted mi to došlo po těch komentech s tou závratí,ona asi fakt bude mít miminko že?To bude průůser :D

9 Baru-chan Baru-chan | E-mail | Web | 22. srpna 2008 v 11:47 | Reagovat

Čačíí jako vždy ^^ Muhahaha

10 Kumiko Kumiko | 22. srpna 2008 v 14:16 | Reagovat

Kawaii ^/_\^

11 michelin michelin | Web | 22. srpna 2008 v 17:07 | Reagovat

jo a taky se těším na Itachiho reakci..

12 michelin michelin | Web | 22. srpna 2008 v 17:54 | Reagovat

hele nechceš spřátelit??? Byla by to pro mě pocta mít v SBéčkách takovou spisovatelku:)...kdyžtak se ozvi na blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png