Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Poselství naděje- 6.Kapitola: Návrat do listové

19. srpna 2008 v 3:19 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Ještě dlouho ležela v posteli a oddávala se myšlence, proč se tak vlastně zachoval. Ten s tím pevným pohledem, kterého nic nevyděsí, teď bojoval sám se sebou. Nechápala ho, v tenhle moment opravdu ne a zároveň byla zklamaná.

V uších jí začala znít vzpomínka na Itachiho oblíbenou písničku, snažila se spojit jeho mysl s tou svou a tohle z toho vzešlo. Zase si ji zpíval, tu písničku, která jí byla tak blízká, kterou znala už i nazpaměť. Bylo to tak hlasité, že se celá pod přikrývkou skrčila a ihned tok myšlenek vůči němu přerušila. Chvíli jen tak ležela na posteli, ale potom se prudce posadila ,,Já ti dám ráno!" zvedla se z postele, posbírala svoje oblečení, které se válelo po pokoji a oblékla se. Rozhodla se, že na ráno určitě čekat nebude, není malá holka a cestu si pamatuje. Potichu otevřela dveře a aby nikoho neprobudila neslyšeně se vydala chodbou směrem ke schodům. Když je sešla, zasekla se. Oproti ní stála Hitomi ,,Máš někam namířeno? Ted uprostřed noci?"
,,Omlouvám se, ale už musím jít" usmála se
,,A on o tom ví?"
,,Ne, ale můžu…" podívala se na kousek papíru ležící vedle ní a Hitomi ihned pochopila.
,,Jen chvilku skočím pro tužku" zmizela a vzápětí byla zase zpět. Ayaka neváhala, popadla psací potřebu i papír a v rychlosti něco napsala, papír přeložila a podala Hitomi, která jen kývla. Věděla komu je adresován. Ayaka se na ní ještě jednou podívala, zašeptala ,,Děkuji" a vyrazila ke dveřím.

Nad ránem konečně spolu s prvními slunečními paprsky opět uviděla brány listové. Celou noc nespala, byla unavená a ta cesta jí nepřidala. Těšila se, až si lehne do své postele a bude moci zabořit svůj obličej do polštáře. Potichoučku se prokradla kolem spících strážných a dál už to byl jenom kousek. Zanedlouho dorazila k sídlu Misaki, ale nenašla odvahu přijít dveřmi. Vedle domu byl strom, který jí jako dítěti pomáhal porušovat domácí vězení. Jeho větve sahaly až na střechu, po které se snadno dostala k oknu svého pokoje. Trvalo jí to jen chvíli a už seděla na římse vedle svých bonsaí, které zdobily její okno. Stáhla ze sebe propocené oblečení a vydala se do koupelny, pustila sprchu a oddávala se teplé vodě. Ani nevěděla jak, ale z jejích úst zase začala znít ta melodie. Ta melodie, na kterou snad do smrti nezapomene. Ihned, jak si uvědomila co si brouká, zmlkla. Opřela se rukou o kachličky a se sklopenou hlavou po sobě nechala stékat vodu. Po tváři jí stekla slza a její vědomí nabylo výčitek ,,Měla jsem na něj počkat"…ze snění ji vyrušila obrovská rána. Začínala bouřka…Ayaka je nikdy neměla ráda, vylezla ze sprchy, rychle se osušila, převlékla do své košilky a zalezla pod deku. Po chvíli už nevnímala ani blesky, ani hlasité dopady kapek na okno, prostě usnula.

Mezitím u Itachiho
Zaklepal na dveře, ale delší dobu se stále nic neozývalo, zaklepal proto trochu hlasitěji: ,,Kruci, měla být nachystaná, přece sem jí říkal, že…" nedořekl. Dveře se otevřely a v nich stála Hitomi s papírem v ruce. ,,Dobré ráno, přišel jsem si pro Ayaku, doufám, že je už vzhůru!" a sám se pozval dál. ,,Nevím jestli je vzhůru" odpověděla s cukáním koutků a stále stála na stejném místě. ,,Tak pro ní prosím dojdi" řekl a posadil se na židli. Žena stále stála na stejném místě. ,,Tak moment..." zpozorněl. ,,Co se to tu děje" zahleděl se na kousek papíru, kterým mu Hitomi mávala před obličejem ,,Je od ní" její výraz byl mírně ustaraný. Sebral ho a přečetl si jednu jedinou větu… ,,Víš kde mě najdeš…Ayaka". Zvedl se, přitom z papírku udělal malinkou kuličku a strčil si ho do kapsy. ,,No takže…" znovu se na ní otočil a ona se jen usmála…,,Brzy nashledanou" rozloučil se a vracel se zpět do sídla Akatsuki. Nemělo smysl jít teď za ní, neměl k tomu ani čas, ani prostor, i když by se rád omluvil, jeho situace mu to nedovolovala…

V sídle Misaki
,,Ayako, chtěl bych se ti omluvit za ten včerejšek" svíral černovlasý mladík v náručí svou milou. ,,Odpouštím ti" usmála se na něj svým krásným úsměvem, přitáhla si ho k sobě a…
,,Ayako.." zatřásl někdo s jejím nehybným tělem.
,,Hmmmm" vydala jen zvuk a otočila se na druhý bok...
,,Ayako, no tak..." někdo to nevzdával. Ayaka se otočila a přiotevřela jedno oko. Nad její postelí se shýbala její sestra Sayuri a následně se posadila.

,,Kde jsi proboha byla! Ani nevíš jaký strach jsem o tebe měla!" začala trochu prudčeji. Ayaka se posadila a promnula své unavené oči.
,,Potřebovala jsem si trochu odpočinout" začala
,,Takže odpočinout,…" nedokončila sestra
,,Ano" kývla Ayaka a snažila se vstát.
,,S ním?" a sledovala, jak se Ayaka zasekla.
,,I kdyby, je to jedno!" Ayaka propukla v pláč a Sayuri jí ihned objala.
,,Copak ti udělal" pohladila jí po vlasech.
,,Nic, jen já jsem trochu přecitlivělá, to bude dobrý" začala si otírat uslzené tváře. Po chvíli jako by slz nebylo a na jejím obličeji byl hřejivý úsměv.
,,Tak se mi to líbí" zazubila se Sayuri a vstala ,,Dole máš snídani a navíc…" nedořekla a zabloudila pohledem někam na zem. Ayaka ihned pochopila co naznačuje. ,,Je hodně naštvaný?" zeptala se a pohled se jí sklonil také k zemi.
,,Tu první noc to nevěděl, no a potom se mi to povedlo vymluvit na kamarádku, se kterou si se dlouho neviděla" s klidem se vydala ke dveřím ,,Tak si pospěš" řekla a byla pryč.
Když přišla dolů a ucítila otcův zrak, jak ji dočista propaluje díry do očí, trochu se ošila, ale stále na sobě nedávala nic znát. ,,Dobré ráno" pozdravila ho, mírně se na něj usmála a ihned se chopila snídaně. ,,Jsi nějaká unavená, jak dlouho si byla vzhůru?" jako vždy měl plno otázek, ale tentokrát byly vyřčeny trochu přísnějším tónem. ,,Dlouho, omlouvám se." a upila čaje. ,,Nemusíš, já ti to nevyčítám, jsi dospělá" zašklebil se Naoki, odložil noviny a chystal se odejít, náhle se však zastavil…,,A Ayako?..." otočil se na ní…,,A...no?" snažila se s plnou pusou. ,,Podívej se po Kumiko, ano?" řekl vše co měl na srdci a zmizel. Ayaka protočila oči ,,Začnu jí asi dělat chůvu" Z venku uslyšela její hlas a tak toho ihned využila, přiběhla k oknu, otevřela ho a nepříjemně zavřískala "Kumiko! Okamžitě domů! Nebo si to od táty slízneš!" Vůbec si nevšimla Naruta, který stál kousek od ní.
"A hele! Nemohla bys se jednou starat o sebe? Místo toho, abys mě hlídala, tak bys mohla trénovat... Házení polštářem ti jde hůř, než Kunaiem a to už je co říct."...začalo to v ní vřít, ale nakonec to potlačila…
"Víš co? Dělej si, co chceš," a zabouchla okenice…,,Má co chtěla!" a větu neumíš házet ani polštářem si v hlavě opakovala celé odpoledne... Co jiného, stejně se ani jedna v přítomnosti té druhé nedokázala držet na uzdě. Mnohdy to končilo i zbraněmi.

Celé odpoledne bylo zase nabité. Díky nedostatku spánku nebyla Ayaka tak pohotová, proto jí z nemocnice radši odvolali. Domů šla jako tělo bez duše, pořád si vyčítala, že odešla, ale doufala, že se brzy objeví, věřila v to. Navíc, teď jí čeká pár perných týdnů, které odhalí, jestli se minulou noc stalo to, nad čím teď právě přemýšlí. ,,Co když bude těhotná? Co když se její sen, který si v tenhle moment snad i přeje, naplní?"…Jenže po Itachiho reakci si nebyla ničím jistá. Došla domů, pomalu se doplazila až do kuchyně a sedla si za stůl. Dlouho netrvalo a dveře se znova otevřely. Do místnosti se vřítila Kumiko jako jeden velký přírodní živel a práskla dveřmi. Ayaku to nadobro vytrhlo z myšlenek a zaťala ruku v pěst.


Předchozí díl: 5.Kapitola - Čekaná návštěva (Díl od 18+)
Další díl: 7.Kapitola - Sesterská rozepře
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hinata-hime(Autorka blogu) Hinata-hime(Autorka blogu) | E-mail | 19. srpna 2008 v 3:24 | Reagovat

Muhhehe.podle mě díl o ničem, ale jako O_o no jaksi mě opustila můza, snad bude brzy zpět, jinak nový díl nebyl dýl jelikož s dalšími Misaki (Přesněji Kumiko) jsme si trošku hráli - Každá ze sester má vlastní příběh a my je budeme prolínat- Každá si píšeme svůj..Já jsem Ayaka, Kumiko představovat neumím a Sayuri píše Baru -chan =oD Jen jestli to někoho zajímá :)

2 Hinata-sama (dříve ve karoll) Hinata-sama (dříve ve karoll) | Web | 19. srpna 2008 v 8:34 | Reagovat

náhodou tenhle je  supeeeer  samozřejmně jako tvůj kazdy :-)

3 SheRRinka SheRRinka | E-mail | 19. srpna 2008 v 9:22 | Reagovat

,,Opravdu krásná povídka" i ten desing,ale nej byl s tou kočičkou co jsi měla jako první.,,Víš taky si zařizuju blog o anime a jaksi hledám pořád dokola hezký desing,když jsem ale takový našla tak jsem ho viděla už na jiném blogu!"

Nemáš pro mě nějaký tip kde něco hezkýho najít ?!Myslím jako anime layouty...PŘEDEM DÍKY ZA ODPOVĚĎ.

4 KociL KociL | 19. srpna 2008 v 9:24 | Reagovat

ha ha ha...ale já chci další díl od 15 let =oD

5 Cia.ra Cia.ra | Web | 19. srpna 2008 v 10:04 | Reagovat

Muhehe , náádherné Lori ...  Těším sena další

6 Baru-chan Baru-chan | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 10:56 | Reagovat

Čačíí dílek :) a nebyl nudnej!

7 Jenny Jenny | E-mail | 19. srpna 2008 v 11:38 | Reagovat

já ci to co chce kocil xDDD chci porno díly xDDD

8 Baru-chan Baru-chan | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 12:59 | Reagovat

Jenny: XD

Dobře já cu taky :D:D:D

9 katuska1010 katuska1010 | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 13:56 | Reagovat

Super díííl a nemyslím si že to bylo o ničem ale těším se stejně jako kociL a Jenny na díl od 15 xDDDD

10 Hinata-hime(Autorka blogu) Hinata-hime(Autorka blogu) | E-mail | 19. srpna 2008 v 16:11 | Reagovat

OMG já vám dám od 15 :D Si budete muset nechat zajít chut =oD Konečně se už rozhýbe děj, nejen furt psat o sexu..a Jenny jaký porno furt? T oje romantika s ... ehm ne porno :/

11 Jenny Jenny | Web | 19. srpna 2008 v 19:10 | Reagovat

Hinata-hime: já vim xD ale to porno zní líp xD

12 Hinata-hime(Autorka blogu) Hinata-hime(Autorka blogu) | E-mail | 19. srpna 2008 v 19:21 | Reagovat

Jenny: ne to opravdu nezní

13 katuska1010 katuska1010 | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 20:32 | Reagovat

Hinata-hime: škoda *bs* *lol* Jinak ted jsem si to přečetla znovu xDD a zdá se mi to (fakt nwm proč) lepší! xDD Takže si jdu přečís po druhé i ostatní díly *lol* xDD

14 Arisu Arisu | Web | 19. srpna 2008 v 20:56 | Reagovat

Muheheheheheheheheheheeee je to suppprr.... Musím to číst, je to moje droga.. stokrát lepčí než od kalips!!! =o)))

15 Hannah-san Hannah-san | Web | 22. srpna 2008 v 10:10 | Reagovat

krááásnýýýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png