Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Poselství naděje- 18. Kapitola: S pravdou ven

30. srpna 2008 v 18:00 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Byla noc, kapky deště mlátily do oken, po celé místnosti se vrhaly strašidelné stíny, což měly na svědomí větve, které se zmítaly v silném větru... Celé sídlo padouchů utichlo a všichni spali ve svých pokojích... No všichni... Itachi nespal, byl natlačený na stěně a na hrudníku měl střídavě jednu z Ayačiných rukou, nebo její vlasy. Ochotně tohle podstupoval asi další hodinu. Potom to ale vzdal, sebral si jednu deku a polštářek a unaveně se svezl do křesla naproti postele. Seděl, díval se na spící se dívku v jeho posteli a přemýšlel, jaké to bude za takové tři roky, až v rukou bude nosit svého syna nebo dceru... To dítě, potomek jeho samotného, který se bude moci pyšnit jedinečným Sharinganem a hlavně jeho příjmením. ,,Uchiha" zamrmlal si pod nos, zavřel oči a se spokojeným úsměvem na rtech usnul. Když ho ráno probudily pronikavé sluneční paprsky a otevřel oči zjistil, že Ayaka je už taky vzhůru, oba se na sebe upřeně dívali.

,,Dobré ráno"
,,Dobré ráno" usmála se na něho a posadila se na posteli.
,,Jak ses vyspala?" zvedl se a začal skládat deku.
,,Spala jsem jako zabitá, ani jsem si nevšimla že ses mi odtud ztratil" zvedla se a hned se zase posadila. ,,Je ti něco?" zajímal se ihned Itachi když viděl její bledý výraz v obličeji.
,,Každé ráno je to stejné, ta nevolnost, může za to prcek" otočila se na něj s vynuceným úsměvem.
,,Doufám, že to brzo přejde, asi to není nic příjemného"
,,Ne to není, ale to k tomu patří"
Ayaka ustlala postel a hned po Itachim zalezla do koupelny, kde si umyla obličej a rozčesala vlasy. Když vyšla ven čekal ji už Itachi, který jí chytil za ruku a se slovy ,,Je čas snídaně" došli až do jídelny, kde se už nacházeli všichni ostatní obyvatelé doupěte, včetně Peina. Seděl na židli u stolu a četl nějaké listiny, Konan si nalívala čaj, Kisame, Kakuzu a Hidan vedli nějakou diskusi v rohu místnosti, Deidara a Kumiko se navzájem krmili a Tobi si čistil flek na svém plášti... Prostě idylické ráno. ,,Nazdar Itachi" zamával na něj Kisame z rohu a všichni zvedli hlavy k nově příchozím. Pein zvedl zrak od papírů a pozoroval Ayaku, jak nakukuje Itachimu přes rameno.
,,My tě nesežerem" řekl Pein vtipně a Konan k němu okamžitě přiběhla a práskla ho táckem do ruky. ,,Ježiši Konan tolik jsem toho snad neřekl" otočil se na ní s omluvným tónem. ,,Už toho nech!" přitáhla si ho k sobě blíž. ,,Jasně..." odpověděl a zase ho pustila. Konan si to k němu mohla dovolit. Podle toho co slyšela od Itachiho, je jeho nejbližší přítelkyní už z dětství. Byla ráda, že se jejich přítomnost dál už neřešila a tak si sedla hned vedle Itachiho na prázdnou židli a Konan jí donesla šálek čaje a nějaké ty sušenky. Když na stůl položila další tác s tousty, všichni se na ně vrhli jako smečka hladových vlků, dokonce ani Pein nezůstal pozadu. Ayaka se však k jídlu neměla, seděla na židli a cítila jak se jí znovu dělá špatně. Konan se na ní ustaraně dívala a Itachi se cpal toustem a byl příliš zaměstnaný, aby to zaregistroval. Teprve poté, když se zvedla a utekla do koupelny v přízemí, po jednom z dalších úzkostlivých pohledů, věnovaných Konan, kdy jí ukázala na dveře, do kterých má jít všichni zpozorněli a Itachi za ní doběhl až ke dveřím.
,,Co to s ní je?" zeptal se Pein a přitom vyplivl kousek sousta.
,,Aaale, jen malý incident, který se v tomhle stavu občas stává" vysvětlila Konan vyjevené společnosti v místnosti a mrkla na Itachiho, který se vracel ode dveří... Všichni se po sobě podívali ještě víc zaraženěji. Itachi se posadil na židli a nevěřícně sledovala Konan, která mu gestikulovala, aby něco řekl a věděl moc dobře, co po něm chce. ,,Itachi by vám chtěl něco říct" začala když se neměl k řeči, stoupla si za něho a stiskla mu oběma rukama ramena. Seděl a vnímal nechápavé pohledy od ostatních, v rychlosti sklouzl pohledem ke dveřím od koupelny, jestli náhodou Ayaka už nejde...nešla. Všichni čekali zaražení co z něho vypadne, Kisame si odkašlal a po místnosti se ozývalo jen utlumené chihotání Kumiko, do které šťouchal Deidara. Tihle všichni už věděli, o co se jedná.

,,Tak už se vymáčkni! řekl pobaveně Pein, když si všiml jak se Itachi potí a ukousl si další sousto.
,,Ayaka je totiž..."
,,Nooo, mluv, pokračuj..." gestikuloval Pein a pokračoval v ujídání sušenek.
,,No, ona je tak nějak..."
Hidan to už nevydržel a hodlal odejít, zato Itachi se otočil na Konan s hodně úzkostným pohledem... Ta se jen usmála a všem dořekla to, co Itachi načal...
..."těhotná!" řekla do ticha, pak jen bylo slyšet jak Kakuzovi upadla lžička, kterou otíral kraj šálku s čajem, následované přidušené ,,COŽE?" od Peina, který se začal dusit soustem, Kumiko vybuchla v hlasitý smích a po chvíli se ozvalo i ,,Uchiha se nezdá", prohodil Hidan, natáhl se k Itachimu a poplácal ho po zádech. Pein se ještě pořád dusil, načež ho Konan vysvobodila pořádnou šlupkou do zad. Hned jak mohl zase dýchat, vytrhl Zetsuovi z rukou sklenici z vodou a na jeden hlt ji vypil. ,,Můžeš mi to ještě jednou zopakovat, Itachi? Já asi špatně slyšel!"
,,Ne slyšel jsi dobře Peine" řekla za Itachiho Konan, když znovu otevíral pusu.
Pein udělal mučednický výraz a ironicky vykřikl ,,Není nad dobré zprávy hned po ránu!" podíval se na Itachiho svým typickým pohledem Seš-velkej-idiot a při dalším pohledu na zuřící Konan rychle otevřel pusu ,,To ti velice gratuluju..." všem málem upadla dolní čelist, snad nikdo nevěřil tomu co právě slyšel. Čekali další vzrůšo, další akci, hlasité řvaní, rvačku... Nic, Pein seděl naproti Itachimu, který se pomocí Konan dostával z myšlenkového komatu a ostatní se vzpamatovávali s předchozí gratulace. Když se v jídelně znovu objevila Ayaka a sedla si vedle Itachiho, všimla si všech zkoumavých pohledů. ,,Co se tady stalo? A proč na mě všichni tak koukají?" řekla mu nenápadně a všimla si rozesmáté Kumiko, která plácala Deidaru svým vějířem. ,,Jen jsem jim to právě oznámil." pošeptal jí, ona vykulila oči a všechny prolítla rychlým pohledem a sklopila zase hlavu. ,,Bude to kluk nebo holka Itachi?" Hidan se znovu ozval. ,,Bez poznámek Hidane!" štěkl po něm Itachi a přisunul čaj blíž k Ayace. ,,Vidím, že to někteří u tohoto stolu berou hezky zvesela." ozval se Sasori. Pein přetočil očima a dál si Itachiho ani Ayaki nevšímal. ,,Ztratíme se někam" pošeptal jí Itachi, oba se zvedli a s dalšími Hidanovými poznámkami rázu jestli už mají jména a podobně se ocitli zase u Itachiho v pokoji.

,,Máš něco v plánu?" usmála se na něho, jelikož se na ní uculoval opřený o křeslo.
,,Jasně že mám..." stáhl si vlasy do gumičky a pokračoval ,,Všechny tvoje věci zůstaly v Listové, ale tam se mi opravdu nechce, takže vyrazíme do nedaleké vesnice a něco si koupíš, přece nemůžeš pořád chodit v jednom oblečení."
,,Proboha, vždyť to je jedno, mě to nevadí."
,,Ale mě ano, přece tě tady jen tak nenechám, za koho mě máš?"
,,Tak dobře, ale pustí nás Pein?"
,,Prostě mu to oznámím, zůstaň zatím tady." špitl a za chvíli byl pryč, seběhl schody a už měl na jazyku něco jako ,,Hele my padáme a vrátíme se někdy večer." Po příchodu do haly si všiml ostatních, kteří stáli u sebe a o něčem vášnivě debatovali "C-co se děje?", přiblížil se k ostatním a Pein ho přitáhl až k sobě ,,Co se děje? Ty se mě dneska ptáš vážně? Děje se to, že ta tvoje křepelka se jednou stane koncem téhle organizace! Máme zprávy z Listové, přijdou si pro ni Itachi a jsou pořádně naštvaný!", odhodil ho od sebe, otočil se k ostatním a pokračoval... ,,Nehodlám nic riskovat! Vyrazíme jako první a využijeme toho, než se spojí s písečnou! Počkáme, až dorazí naše spoje a pak zaútočíme, když je teď nepotlačíme a alespoň je trochu neoslabíme, nezbude nám nic jiného než znovu opustit sídlo"...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KociL KociL | 30. srpna 2008 v 18:06 | Reagovat

supeeeeer...ostatně jako vždycky

2 PiNK-KuNoiCHi PiNK-KuNoiCHi | Web | 30. srpna 2008 v 18:18 | Reagovat

já padám

3 Miu-chan Miu-chan | 30. srpna 2008 v 18:21 | Reagovat

Áááá jako vždy sqělej díl, každej díl je lepší a lepší :)

4 Kuba.mejtak Kuba.mejtak | 30. srpna 2008 v 18:38 | Reagovat

Heh...tvg ja v polovině se lek, že to čtu podruhý tudle povídku *lol* já ji čet u Kumiko...*lol* ale ta tam neměla, co měli za zprávy..heh...tak už to vím *lol*...ale jako vždy...čačííííí*lol*

5 Hinata-sama Hinata-sama | Web | 30. srpna 2008 v 19:40 | Reagovat

opravu sqelí ostatně jako vždy

6 Ruby Ruby | Web | 30. srpna 2008 v 20:21 | Reagovat

no koment!jako vzdy skveli

7 Cia.ra Cia.ra | Web | 31. srpna 2008 v 16:51 | Reagovat

Njevííc !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png