Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Poselství naděje- 16. Kapitola: Setkání s neznámým

29. srpna 2008 v 14:49 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Zůstaň tam..." zašeptal Sai a chytil štětec... ,,Co se děje?" vykulila oči Ayaka a chytila se Saie. ,,Ten plášť..." rychle načmáral na plátno tygra, vyskočil na nohy a ,,Nimpou..." ... Nestačil doříct, překřičela ho dívka stojící před ním... "Ty vole, Saii, to jsem já- Kumiko!" Chvíli stáli v tichu, pak se Kumiko otočila, a vtáhla do bytu Itachiho. Ten se skoro nestačil vzpamatovat. Ayaka ze sebe shodila plátno, ihned mu skončila v náručí a křečovitě se ho držela. ,,To bude dobrý." zašeptal jí a pohledem žahal po černovlasém mladíkovi, který vypadal docela překvapeně a kór když si s ním hrála Kumiko. ,,Itachi, teď by se nějakej nápad opravdu hodil". Tiskla se k němu ještě silněji...

,,Taky bych řekl, slyšel jsem co se stalo"... ,,A proč jsi vlastně tady? A co je to za... kluka?" ozval se tiše a stále se na něj pohrdavě díval, jakoby chtěl, aby viděl, že se k sobě tak mají. ,,Nejlepší přítel...?" přeměřila si ho tázavým pohledem. ,,emmm"... nevšímej si mě" řekl Itachia znovu si ji k sobě přitáhl. ,,Snad nežárlíš?" zvedla k němu obličej a usmála se jako andílek. ,,Pch..." zaprskal podrážděně a podíval se do strany ,,To určitě!". Ayaka se tomu musela zasmát. Sai si je všechny přeměřil svým tajemným pohledem ,,No a tohle znamená co?"
,,To znamená, že se tě to ani trochu netýká!" zařval po něm Itachi
,,Jenže týká! Ayaka je má nejlepší kamarádka..."
,,Ztichni, než špatně skončíš!"
,,Přestaňte! Jste jako malí kluci!" ukončila to Ayaka a vkročila mezi ně.
,,Omlouvám se Saii, za Itachiho chování." řekla omluvně, Sai zvedl hlavu a Itachi byl na prasknutí.
,,Mohla jsi mi říct, s kým se stýkáš, byl bych na to připravený."
,,Na tohle nemám nervy a ty Ayako si sbal věci, tady tě nenechám..." sykl v záchvatu zuřivosti, chytil Kumiko za plášť a s dalšími poznámkami ji vytáhl ven. Ayaka zůstala stát na místě, připadala si jako něčí hračka bez možnosti rozhodnout se sama, ale v tenhle moment vlastně ani nebyla jiná volba. Chytila své napůl roztrhané kimono a vyrazila ke dveřím, ale Sai ji zastavil.
,,Přece s nimi nechceš vážně odejít?" stiskl její ruku
,,Promiň, ale já opravdu nemám kam jít a tebe už otravovat nechci."
,,Neotravuješ mě, ještě si to rozmysli, prosím..."
,,Sai, není o čem přemýšlet." vyškubla se mu a nechala ho tam jen tak stát ,,Omlouvám se." a zavřela za sebou dveře, seběhla schody, kde se chytla Itachiho pláště. Kumiko už u něj nebyla...
,,Všechno v pořádku? " zeptala se.
,,Jistě že" řekl trochu nervózně, chytil ji za ruku a vydali se na cestu.

Po 3 hodinách cesty, Itachi zastavil ,,Tady se na chvíli zdržíme a odpočinem si."
,,Jestli je to kvůli mě, nemusíme čekat, jsem v pohodě..."
,,Už jsem řekl..." hodil po ní jeden ze svých nadřazených pohledů, byl nervózní a to silně. Ayaka se vzpurně posadila ke stromu a čekala než rozdělá oheň, když byl hotov posadil se k ní, svlékl plášť a přehodil ho přes ní, na což měla další poznámku: ,,Nejsem nemocná! Ale těhotná!"
,,Zvykej si!": převrátil očima.
,,Fajn tatínku, ale na tohle budeš mít zbytek života."
,,Kéž by..." řekl a zadíval se do ohně a přitáhl Ayaku k sobě.
,,Už se na to docela těším, víš o tom?"
,,Na co, až mu budeš vyměňovat pleny?" zasmála se
,,Ne, to bude tvoje práce, já ho budu učit používat Sharingan."
,,To si ještě počkáš" přitulila se k němu, opřela se o jeho rameno a za chvíli usnula. Probudila se, když si pohrával s jejími vlasy ,,Už musíme vyrazit, brzo tam budeme.". Bylo asi 5 ráno, oheň už byl vyhaslý a slunce se začalo probouzet. Itachi pomohl Ayace na nohy a ona vracela zpět jeho plášť. ,,Nech si ho na sobě, jsi skoro... nahá!" řekl a byla to skoro pravda, stále měla jen to tričko. Zapnul jí ho až ke krku a znovu vyrazili. Když stáli před vchodovými dveřmi, Itachi se na Ayaku podíval ,,Ať se děje co chce, tak zůstaň za mnou a hlavně mlč!". Ayaka mu to odkývala, stiskla mu jeho ruku a nechala se jím vést dlouhou chodbou.

Ayaka se kolem sebe rozhlížela a kontrolovala každý koutek, Itachi se zastavil a ona do něj z nepozornosti vrazila. ,,Itachi, jsi tu pozdě... zase" zazněl známý hlas. ,,Kisame, tvoje kázání právě nepotřebuju! Dneska si ho užiju dost!" a znovu se rozešel. Když kolem sebe Kisame uviděl projít Itachiho i s Ayakou, vyrazil mu na tváři škodolibí úsměv ,,Tak tohle musím vidět" a vyrazil za nimi.

Vešli do hlavní haly a Itachi se znovu zastavil. Bylo sice ráno, ale většina členů byla už vzhůru. Pein seděl v čele a zlověstně si ho prohlížel ,,Itachi!: rozeřval se hned, jak ho uviděl ,,Pozdě! Jako obvykle. A kde máš plášť?!..." zmlkl když zahlédl dlouhé černé vlasy, které vykukovali za jeho postavou, nedalo se to přehlédnout, kór když ještě Kisame gestikuloval rukama a dělal za nimi šaška. Oči se mu zúžili a vstal ze židle.
,,Co to má znamenat Itachi?" mluvil ještě stále s klidem.
,,Nemusím se ti tu zpovídat Peine"
Pein prošel okolo stolu a pomalým krokem obešel Itachiho, mezitím přiběhl zbytek členů. Ayaka si je teď všechny mohla prohlédnout jednoho po druhém. Modrovlasou ženu, sedící na stole, hrozivě vypadajícího muže s rostlinou okolo hlavy, který si ji hladově prohlížel, samotného rezavého šéfa tohohle pekla... Polkla slinu a Itachi ji držel stále za ruku. ,,Jak se opovažuješ tahat sem někoho z Listové!" přiblížil se k němu a přitáhl ho k sobě za tričko. Itachi ze sebe sundal jeho ruku a postavil se před něho. Všichni z toho měli ohromné divadlo a čekali jak se jeden nebo druhý vybarví. Ayaka si všimla blonďatého mladíka stojícího vedle podivného muže s červenými vlasy ,,Tohle je přece ten o kterém mluvila Kumiko" uhnula pohledem, když se na ní podíval a hned na to zmizel.
,,Už nepatří do listové..."
,,Koho to zajímá! Hraješ si s mýma nervama a to už jak dlouho!"
,,Je mi jedno co říkáš Peine! Zůstane tady! Nejsem tvůj otrok! Nikdo tady ... není tvůj otrok"
,,Tak dost! Co umí! Čím nás tu může uchvátit?"
,,Nebude ti tu nic dokazovat! Nepřivedl jsem jí sem, aby sis z ní mohl udělat loutku!" Ayaka jen tiše poslouchala ty dva, jak po sobě štěkají, když se v místnosti objevila Kumiko s Deidarou... Ruku v ruce se plížili ven.
Pein se na ně nasupeně podíval a křikl na ně "Hej vy dva! Kam si jako myslíte že..."
"Ven! Z tohohle blázince. Nepotřebujeme očumovat Akatsuki milostný krize." řekl drze Deidara a nechal u stropu vybuchnout jednoho broučka. Ayaka jen sledovala, jak zmizeli za dveřmi. Peinovi naběhla na spánku tepna...

,,Nikdy jsi nerespektoval zájmy organizace! Poslední mise jsi sral a kvůli komu? Podívej se na ní Itachi a řekni mi, jestli ti tahle holka za to vůbec stojí" přemístil se rovnou k ní a chytil do prstů pramínek jejích vlasů. Ayaka se celá otřásla a skočila znovu za Itachiho ,,Myslím, že tohle nebyl jeden z tvých nejlepších nápadů"... ,,Prosím tě, teď mi něco vyčítej!"
,,Dokonce si tě i zkrotila! Podívej se na sebe! Jsi k smíchu."
,,Přestaň mlít nesmysli Peine!" v očích mu zazářil sharingan ...
Chtěla bych se omluvit, že včera nebyl žádný díl, ale nešel blog.cz (Nešly vkládat články) Ale já vám to dneska vynahradim a ještě jedním dílem crtcrtcrt
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katuska1010 katuska1010 | E-mail | Web | 29. srpna 2008 v 15:06 | Reagovat

Supeeeer! mcmcmcmcmcmc se těším na  další díl =) Haaa on bude dneskaaa supeeer

2 PiNK-KuNoiCHi PiNK-KuNoiCHi | Web | 29. srpna 2008 v 15:16 | Reagovat

užasnýýý

3 michelin michelin | Web | 29. srpna 2008 v 15:41 | Reagovat

WOW...parádní jako vždycky..doufám, že ho itachi zbije šplhouna jednoho!!

4 Kuba.mejtak Kuba.mejtak | 29. srpna 2008 v 15:55 | Reagovat

Huuuuu...to bude zajímaví....bude rvačkaaa...At mu vyrve ty jeho Pearce nebo cot o má  v tom nosu *lol* nejvíc díl

5 Ruby Ruby | Web | 29. srpna 2008 v 15:59 | Reagovat

kvasny-a to je super ze dalsi dil moc se na nej tesim

6 KociL KociL | 29. srpna 2008 v 18:54 | Reagovat

*ďábelský smích*

7 Baru-chan Baru-chan | E-mail | Web | 29. srpna 2008 v 20:41 | Reagovat

ano... Muhehehe xD

8 Lin Lin | 29. prosince 2010 v 20:40 | Reagovat

Bezkonkurenčně nejlepší díl (co jsem doteď přečetla´) ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png