Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Deník Hin-9-14.8.2008

14. srpna 2008 v 0:47 | Hinata-hime |  Můj Deník
Na společném blogu jsme přivítali nové spoluautory, možná se může někomu zdát, že je to už moc, ale věřte či ne, není. Na skype jsme tak mluvily a mluvily a nakonec z toho vznikly plány na multiblog =D No jednoduše jsme se možná zbláznili, ale na druhou je to bezvadnej nápad jak rozšířit obzor nových dobrých kamarádů, kterým snad můžu věřit a kteří mě nezradí, tedy v to alespoň doufám, jelikož tímhle jsme jim ukázali, že jim hodně věříme a jistě by nás moc mrzelo, kdyby se z toho vyklubalo něco zlého. Mildu znám už déle z chatu, je to pohodový kluk a také je pro každou legraci...
U Kumiko jsme se malinko zasekli, říkali jsme si, vždyť jí pořádně ani neznáme, ale za tu dobu co se spustila nová místnost Kawaii a Kumiko přišla pomoci ustalovat, všichni jsme se navzájem velice přiblížili. Zjistili jsme, že máme spoustu stejných zájmů a koníčků. Hlavně anime a povídky. Prostě bezvadná nová kamarádka v kterou vkládám naději. S bellou jsme stále v kontaktu a už se těším na sraz, pokud se všechno vyvine tak jak má.

Za nedlouho oslaví Lovelysims 2 narozeniny. Objevil se blog s autorem,,Který si dal za úkol rušit blogy". No jenže asi tu někdo nechápe o co vlastně jde! Představte si že založíte blog! o ten blog se staráte, přidáváte články a lidem se vaše tvorba líbí! a potom příjde nějaký chudák, který dělá sice to samé, ale nemá takovou přízeň od čtenářů a tak chytne záchvat žárlivosti a všemožnými způsoby se snaží zjistit vaše heslo, aby vám co nevíce uškodil. Ale ted se zamyslete! vy co tohle děláte, pokud čtete tento článek! Vždyt i vy někteří jste k tomu blogu vzhlíželi a jeho autory jste měli v oblibě, jelikož psali něco co vás bavilo! Proč je nenecháte napokoji a neskusíte štěstí jinak, než dobíváním se na TOP listy, e-maily nebo dokonce i blogy!!! Představte si že vám by někdo zrušil blog o který se už řadu měsíců staráte! Jak vám by bylo? Hmmm?

Jinak ten blog jsem udala. Krutomluv uznal že je kničemu a jeho působení ukončil. Byla bych ráda, kdyby se proti těmto blogům a jejich autorům (Pokud je lze nějak ,,paralizovat") přistupovalo daleko tvrději, než pouhým zrušením.....
Jinak během týdne ani víkendu se nic moc nestalo až na můj horror o tom jak On miluje ji, ale ona ho nemiluje, jelikož miluje jinou, která ho nechce se možná začíná trošku měnit. Dotyčný Martin pro mě vždycky zůstane kamarádem a já pro něj, ale to je tak vše, chtěla jsem tomu dát naději, ale po schůzce i přes přenádhernou červenou růži kterou jsem dostala, je to pořád jen kamarád a já doufám, že já pro něj taky. =o) Tím se můj horror opět zužuje na Ona miluje jeho, který jí nemiluje a miluje jinou, která zase nemiluje jeho. Je to pořád zamotané, ale už ne tolik. Čemuž jsem ráda.

PS: Jinak k poselství naděje....Tyto tři díly jsem měla napsané dopředu, ted píšu 4 ale nevím za jak dlouho zase nový díl vydám, možná brzy, možná později, podle času a nálady...kdyžtak mi napište, i když to má pouze 3 díly jestli se vám líbí a jestli chcete aby pokračoval, potěšilo by mě to. Nebojte se napsat koment, třeba že se nelíbí...nevadí mi to, všechno si ráda poslechnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cia.ra Cia.ra | Web | 14. srpna 2008 v 10:04 | Reagovat

Určitě pokračuj s Poselstvím naděje !! Dyť je to super povídka ! Neruš ju rozhodně !!

2 Kuba.mejtak Kuba.mejtak | 14. srpna 2008 v 14:04 | Reagovat

ty vogo...jako kdybyb nebyl ten příběh, taks etady na netu nudím k smrti...=oD aspon se něco an tom netu dá číst =oD todle je fakt dobrej příběh! =o)

3 Tomáš Tomáš | E-mail | Web | 28. září 2011 v 15:36 | Reagovat

Usmívej se,zítra bude hůř…:-) Dobrej článek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png