Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Srpen 2008

Poselství naděje-19. Kapitola: Den volna

31. srpna 2008 v 18:00 | Hinata-hime |  Poselství naděje
,,Navíc jim něco dlužíme!" ozvala se Kumiko a Kisame dostal nadržený výraz ,,Jo to teda jo!". Všichni vypadali neskutečně natěšení, jasně že, budou se moci podílet na něčem jako ochromení Listové, stačí do nich fouknout a během pár dní se do nich pustí okolní vesnice. Všichni si toho byli vědomi. Itachi hodnou chvíli mlčel a jen sledoval nadšený rej všech okolo.
,,Dneska máte volno! Naložte se zbytkem dne, jak uznáte za vhodné! Trénujte! Užívejte si, ale večer ať jste tu! V osm večer vás čekám v hlavní hale a projednáme útok!" ozval se Pein a zavřel se v pracovně.

FF X,X-2- Yuna a Tidus

31. srpna 2008 v 1:40 | Hinata-hime |  AMV Final Fantasy
» Tak tohle video je uplně moje první co se týká AMV= Anime music video (Sice nepodařené, ale...)
» Autor: Lorien (Moje bývalá přezdívka (L.O.R.I.E.N)
» Program: Windows Movie Maker
» Hudba: Groove Coverage- Holy virgin


Poselství naděje- 18. Kapitola: S pravdou ven

30. srpna 2008 v 18:00 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Byla noc, kapky deště mlátily do oken, po celé místnosti se vrhaly strašidelné stíny, což měly na svědomí větve, které se zmítaly v silném větru... Celé sídlo padouchů utichlo a všichni spali ve svých pokojích... No všichni... Itachi nespal, byl natlačený na stěně a na hrudníku měl střídavě jednu z Ayačiných rukou, nebo její vlasy. Ochotně tohle podstupoval asi další hodinu. Potom to ale vzdal, sebral si jednu deku a polštářek a unaveně se svezl do křesla naproti postele. Seděl, díval se na spící se dívku v jeho posteli a přemýšlel, jaké to bude za takové tři roky, až v rukou bude nosit svého syna nebo dceru... To dítě, potomek jeho samotného, který se bude moci pyšnit jedinečným Sharinganem a hlavně jeho příjmením. ,,Uchiha" zamrmlal si pod nos, zavřel oči a se spokojeným úsměvem na rtech usnul. Když ho ráno probudily pronikavé sluneční paprsky a otevřel oči zjistil, že Ayaka je už taky vzhůru, oba se na sebe upřeně dívali.

Japan toxic

30. srpna 2008 v 1:27 | Hinata-hime |  LOL Videa

» Uhmmm tak tohle je jedno z videí ze kterýho mi doslova upadla držka, vypadlo levý oko a nakonec sem spadla ze židle, jelikož něco takového se jen tak nevidí............

» Nepřipomíná vám nikoho??? UHM? Třeba Anorektickýho, teplýho Saie? Ale jako musim uznat, že v jeho podání se mi ta písnička líbí víc než z originálu :DDDDDDDDDDDDDDDD

» PS: Ano je opravdu nahej a Ne ta kamera už níž nemůže...

Naruto řetězák: 1

30. srpna 2008 v 0:07 | Hinata-hime |  Řetězáky
Muhehehe, nesnáším řetězáky, ale ty z Naruta se mi líbí a není u toho napsaný: ,,Pošli to 15 lidem, jinak tě budou všichni nenávidět"... Což je podle mě sračka, tohle je ale zábavný... Mám to z blogu Arisu, tak to posílám dál. Možná to někoho chytne. Tak si to užíjte... Je to v celém článku.

Poselství naděje- 17. Kapitola: Zvědavá modrovláska

29. srpna 2008 v 21:30 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Přestaň mlít nesmysly Peine!": v očích mu zazářil sharingan a ihned na ně vletěla Konan. ,,Tak tohle už stačí!"zařvala na ně a podívala se po Ayace.

Poselství naděje- 16. Kapitola: Setkání s neznámým

29. srpna 2008 v 14:49 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Zůstaň tam..." zašeptal Sai a chytil štětec... ,,Co se děje?" vykulila oči Ayaka a chytila se Saie. ,,Ten plášť..." rychle načmáral na plátno tygra, vyskočil na nohy a ,,Nimpou..." ... Nestačil doříct, překřičela ho dívka stojící před ním... "Ty vole, Saii, to jsem já- Kumiko!" Chvíli stáli v tichu, pak se Kumiko otočila, a vtáhla do bytu Itachiho. Ten se skoro nestačil vzpamatovat. Ayaka ze sebe shodila plátno, ihned mu skončila v náručí a křečovitě se ho držela. ,,To bude dobrý." zašeptal jí a pohledem žahal po černovlasém mladíkovi, který vypadal docela překvapeně a kór když si s ním hrála Kumiko. ,,Itachi, teď by se nějakej nápad opravdu hodil". Tiskla se k němu ještě silněji...

Poselství naděje- 15.Kapitola: Zříct se svého jména

28. srpna 2008 v 1:49 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Rozhodl jsem se zvážit a přehodnotit místo budoucího hlavního člena klanu Misaki." otočil se zpět k radě. ,,Cože?" ozvalo se místností. Sayuri hleděla na otce jako smyslu zbavená a Ayaka sklopila hlavu. ,,Rozhodl jsem se, že budoucí hlavní vůdkyní klanu se nestane Ayaka, ale má nejmladší dcera Sayuri" dokončil a v místnosti se rozhostilo hrobové ticho…

Povídka: Těžká rozhodnutí (By:Kumiko)

27. srpna 2008 v 16:18 | Hinata-hime

TĚŽKÁ ROZHODNUTÍ (By: Kumiko) / Misaki Kumiko

Už jsem vám dlouho slibovala, že vám sem dám povídku, kterou píše má kamarádka Kumiko, kde se vypráví příběh Ayačiné sestry Misaki Kumiko. Děj se nám mnohdy prolíná a najdete v něm i momenty kdy se řeší příběh poselství naděje a naopak. Hlavními postavami Težkých rozhodnutí je samozřejmě Misaki Kumiko, Deidara, Neji, atd...

Odkaz máte v klikací ikoně buďto zde v tomto článku, nebo v Menu.

Poselství naděje- 14. Kapitola: Rodinná hádka

27. srpna 2008 v 2:21 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Kumiko!" zašeptala Ayaka a Kumiko ihned sebrala klobouk a narazila si ho znovu na hlavu, jako kdyby si myslela, že to tím zachrání... "Blbe! To je proti úpalu, nevidíš?!" promluvila k ní.
Ayaka se nadechla a stiskla ruce v pěst! Měla chuť ji zabít. Klobouk jí strhla znova a odhodila ho pryč. "Víc arogantní už být nemůžeš?! Jak bys mohla chytit úpal, když je tma?!"

Poselství naděje- 13. Kapitola: Zůčtování

26. srpna 2008 v 5:32 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Během dvou dnů se nic závratného nestalo. Ráno probíhalo klidněji než kdy dřív, tedy jen s jedním rozdílem, kterého si Sayuri všimla prakticky okamžitě. Idylická rodinná snídané, plná vyměňování si svých dnešních úkolů a misí, byla poněkud ... tichá. Naoki seděl v čele stolu, četl noviny a občas si s Ayakou vyměnil pár vražedných pohledů. Ayaka se po chvíli znechuceně omluvila, jelikož jí přešla chuť na jídlo a trošku nasupeně odešla do svého pokoje, nachystat se do nemocnice. Dneska měla službu se Sakurou.

Poselství naděje- 12. Kapitola: Slzy a vztek

24. srpna 2008 v 18:00 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Ayaka odpočívala, užívala si první paprsky denního světla, které prostupovalo celou místností. ,,Dobré ráno..." řekla, usmála se a dala si ruce za hlavu. Chvíli nehybně ležela, ale další nával jí donutil rychle navštívit koupelnu a hlavně záchod. ,,Pán bude asi bojovník" smála se, když si později umývala obličej.

Deník Hin 24.8.2008

24. srpna 2008 v 3:28 | Hinata-hime |  Můj Deník

Ahojky, tak... Muhehehe. sou tři ráno... Na to menní zas až tak divnýho, kdybych asi ta 6 hodin neměla stát na autobusovém nádraží u Grand hotelu a vyčkávat na xxx.Jenny ( Někdo zná a někdo ne). Máme totiž sraz Kawaii a já si to zase všechno pěkně vyžeru.

Poselství naděje- 11.Kapitola: Když rána, tak pod pás

23. srpna 2008 v 21:00 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Udělalo se jí špatně, v krku měla knedlík, ale věděla, že prostě teď nebo nikdy. Posadila se vedle letáku, otevřela krabičku a rozložila návod a samostatný test vedle sebe. Studovala nápis a všechno si pečlivě prohlížela, tedy až do doby, než se ozvalo šramocení v okně...Ayaka přiběhla pod okno a ...

Poselství naděje- 10.Kapitola: Pocit problémů

23. srpna 2008 v 2:22 | Nyu-hime |  Poselství naděje
,,Vstupte." ozvalo se za dveřmi po té co Ayaka zaklepala na dveře pracovny hokáge. Nadechla se, chytla za kliku a dveře otevřela. Když vcházela do místnosti, uviděla několik lidí, kteří jí zrakem propalovali skrz naskrz.

Masashi Kishimoto

22. srpna 2008 v 19:15 | Hinata-hime
Masashi Kishimoto je kreslíř mangy, který vymyslel a graficky znázornil již v ČR hodně známé anime Naruto, které se mezi podvědomí dětí, teenagerů, ale i mnohých dospělých dostalo přes dětský kanál Jetix.
Narodil se v Okoyamě 8. listopadu 1974 z dvojčat. Jako malý kluk miloval seriál "Doraemon" který byl v té době oblíbený mezi jeho známími i přáteli, všichni kreslili jejich postavy a on jako správný perfekcionista opravoval všechny jejich chyby a ukazoval jim, jak je mají správně malovat. Po té do jeho obzoru přišly anime "Mobile Suit" a další ,,Dr. Slump" od Akiry Toriyami.

Na základní škole, kdy mezi všeobecně oblíbené anime patřilo "Dragonball" od Akiry Toriyami začaly být jeho koníčkem Manga a Shonen Jump (Časopisy s mangou = někdo by mohl říct komiksy).

Poselství naděje- 9.Kapitola: Jednodenní mise

22. srpna 2008 v 1:39 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Už to byl týden od schůzky ne-schůzky, Sayuri se vrátila z mise, kterou měla s týmem 7, Kumiko zkoušela nové techniky a Ayaka se zdála být celkem v pohodě. Nepocítila žádnou změnu, a proto všechno brala s klidem. Ve svém pokoji vybalila štětce a po dlouhé době si řekla, že zase Saie potěší nějakým svým dílem. Roztáhla paletu barev a do stojanu vložila nové plátno.

Poselství naděje- 8.Kapitola: Dárek z lásky

21. srpna 2008 v 2:20 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Ayaka spala ve své posteli. Hodiny ukazovaly chvilku před třetí hodinou ranní. V klidu oddychovala, ale měla lehký spánek a vždycky jí všechno probudilo. Tentokrát to byl kamínek, který se odrazil od okenní tabulky. Rozespale se posadila a pátrala po zemi po svých pantoflích.

Poselství naděje- 7.Kapitola: Sesterská rozepře

20. srpna 2008 v 0:46 | Nyu-hime |  Poselství naděje
Chvíli sledovala jak se Kumiko pyšně naparuje, ale když spustila "Hej, ty po mě neházíš polštářem?" Absolutně začala vzteky rudnout, její sestra však pokračovala ,, Co se stalo? Nemáš horečku?" chrlila ze sebe dívka stojící stále u dveří a Ayaka stáhla ruku dolů ke své noze, na níž měla pouzdro s kunaiem…http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png