Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

2.Popis modelky, výběr oblečení a doplňků

18. května 2008 v 0:57 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Modelka se jmenuje Petra Kunderová. Je jí 13 let. Měří 162 cm a je hubené postavy. Barva jejich očí je spíše šedomodrá, má velmi dlouhé vlasy v barvě špinavá blond, na koncích přírodní blond (Modelka se od dětství příliš nestříhala= vždy jen zkracování konečků, proto se na koncích objevuje světlejší tón než u hlavy). Tvar obličeje je obdelníkový a vzhledem působí velice mile.
Nečeká jí žádná důležitá společenská akce, je to zábavný večírek s tématem karnevalu, kde jsme mohli zvolit tedy fantazijní účes s francouzskými copy, či rozcuchy a dalšími. Pro tento večer jsme zvolili černé jednodílné krátké šaty na ramínka, i když víme, že karneval by měl být v podání veselých barev výběr modelky byl však jasný i pro ni cenově dostupný. Celá horní část vybraných šatů je pokryta zepředu i ze zadu černými lesklými flitry, které jim dodávají karnevalové kouzlo, třebaže netradiční, ale okouzlující a zvláštní. Spodní část je černého faldovitého vzhledu přičemž horní a dolní část šatů rozděluje ze přední strany větší černá vyjímatelná mašle. Modelka se zprvu obávala, že mašle na šatech působí poněkud směšně, mě se ale líbila a tak se nechala přemluvit a nakonec jsme ji odstraňovat nemuseli. Bez ní by podle mého názoru šaty ztratily své jedinečné kouzlo. Vše potom doplňují bílé průsvitné silonky a černé lodičky na ne příliš vysokém podpatku, což je k věku modelky asi vhodnější, přirozenější a hlavně pohodlnější výběr obuvi.

K tomu aby byl kostým hotov, je ale zapotřebí ještě hodně věcí. Například maska. Červená obyčejná škraboška, která zakryje oblast očí a nosu. Maska je lesklá, beze vzoru, aby ladila k vybraným šatům a zapadla tak do celkového vzhledu, kterého chceme docílit. Původním plánem bylo na škrabošku přidat například červená pírka, či něco co masku nějak oživí, protože z Petry určitě nechceme udělat jenom pomyslnou ,,černou vdovu" ale nakonec jsme zvolili jednoduchost. Potom zde máme ve stejné barvě i náušnice a náhrdelník z černých a červených korálků dvou velikostí. Náhrdelník z korálků je poněkud delší, pro jsme jej zkrátili dvojitým obtočením. Náušnice stříbrné kroužky do učí s černými kamínky( korálky)
Líčení modelky je další součástí této práce. Jelikož budeme na obličej přidávat masku, není zapotřebí přílišné líčení okolo očí. Škraboška má otvory na oči dostatečně veliké, aby mohla modelka dobře vidět a její modré oči v černé barvě hezky vyniknou. Proto použijeme oční stíny pouze jemněji. O něco více řasenku a také černé linky (Alespoň něčím oči zvíraznit.) Nejméně se věnujeme rtěnce, vzhledem k věku modelky, ale více o líčení se dozvíme až v posledních úpravách modelky, jelikož asi jako každá dívka ví, líčení je až skoro posledním krokem příprav do společnosti.

Jelikož jsou modelčiny vlasy jedinečné, není potřeba barvení, navíc je na barvu ještě dost mladá, barva jejích vlasů se jí líbí a nepřeje si její změnu. Jediná změna nastane v délce. Její konečky jsou dost roztřepené, suché a jinak poškozené nešetrnou domácí péčí, zřejmě rozčesáváním, atd. Navíc se mi svěřila že nepoužívá žádnou regeneraci a to je vzhledem k její délce vlasů považováno za ,,týrání" sama sebe při rozčesávání.

Proto jsem modelce doporučila, aby ho začala používat. Jenom přece se její vlasy budou dát lépe rozčesávat a udržovat. Navíc tak bude dodávat alespoň nějakou péči konečkům jejím unaveným vlasům. Společně jsme vybrali šampón řady Sunsilk pro blonďaté vlasy a kondicionér stejné značky taktéž na blond vlasy. Při této příležitosti jsem jí vysvětlila, jak vlasy správně rozčesávat a to od konečků, čímž zamezíme cuchání a ještě většímu poškozování špiček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BenyO BenyO | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:19 | Reagovat

I found this page on 18th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png