Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Deník Hin-13.5.2008

13. května 2008 v 23:55 | Hinata-hime |  Můj Deník
Jo tak dnešek byl příšernej...po většinu času sem se vyvalovala v postely...chvíli spala, chvíli to a chvíli to a mezi tím sem pobýhala trasa postel záchod. Bylo mi teda fakt pěkně špatně. Škola...to slovo mě dneska obešlo obrovským obloukem.

Krom toho furt čekám na pokračování svý oblíbený povídky ,,Jak pozvat dívku na rande"- Kde jde o Sasukeho co řeší Sakuru..no jen vám řeknu že sem se z toho válela po zemi...!!! =oDDDDD Jen malá ochutnávka:

,,No, abychom trochu osvětlili děj….
Sasukemu, Narutovi i Sakuře je 21 let… Sasuke se vrátil od Orochimara (ten totiž dostal infekci do jazyka z toho, jak pořád všechno olizoval a po několika opravdu odporných týdnech (no, jen si zkuste každém den omejvat 20 metrů dlouhej jazyk vašeho šéfíka, a uvidíte) kdy Sasuke prohlásil, že se na to může vykašlat a Itachíka odloží na jindy, očistil se od hromady hadích slin a radši se vrátil do Konohy. Když se vrátil z nemocnice, (ehm….Sakura měla takovou radost, že ho vidí, až ho samým "nadšením" zmlátila do bezvědomí), tak složil chuuninskou zkoušku (na 3. pokus - holt sharingan už není, co bejval)"
Pokud máte zájem přečíst povídku až do posledního napsanýho dílu, což fakticky doporučuji, jelikože to fakt stojí za to tak adresu prvního dílu máte ZDE . Jinak vždy odkaz na další pokračování najdete dole na stránce..........

No a dál koumám Otaku.cz, kde zveřejnují fotky a výsledky ze soutěží a cosplayů a podobně..Jo jesi to někoho zajímá, tak sem byla v tom AMV třetí od konce =oDDD Tak aspoň že ne poslední...prostě velkej úspěch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png