Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

7. Tvorba účesu

18. května 2008 v 1:05 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Na temeni hlavy si rozdělíme pěšinku přímo uprostřed. Směrem dozadu na vlasový vír budeme totiž tvořit francouzké copánky. Na každé straně hlavy .. na levé i na pravé se budou nacházet 4 copánky o průměru zhruba 2,5 cm. Na vlasovém víru tak nakonec vytvoříme dva culíky. Jeden z konců copánku z levé strany, druhý culík z copánků na pravé straně. Do těchto copů přidáváme vlasy rovnou už od čela, jelikož modelka nemá žádnou ofinu, nebudeme nechávat volné prameny, které by jí mohly později vadit. Toto bylo na její přání. Culíky z copánku tvoříme blíže u sebe!
Pro zpevnění používáme gumičky speciálně vyvinuté na copánky. Jsou to úzké gumky našedivělé barvy, které se na vlase stávají mírně průhlednými.Culíky mírně nalakujeme, aby se trochu spojili a potom netvořili ,,chlupatý" dojem a malý pramínek vlasů obtočíme kolem gumičky, tak aby nebyla vidět + zpevníme pinetou a prozatím culíky pouze zabetkujeme, tak aby nám nezavazeli. Prozatím s nimi pracovat nebudeme.
Zbytek vlasů vyčešeme do kříže směrem nahoru do středu, mírně pod vytvořené culíky. Svážeme opět speciální gumičkou a nalakujeme . Ze zbytku tohoto culíku vytvoříme větší cop, který potom ohneme a natočíme směrem nahoru. V místě kde cop končí, spojíme s gumičkou svazující culík, což vytvoří takový ze zbylých nespletených konečků rozcuch a cop se schová. Stejně jako u předchozích culíku, tuto gumičku také zakryjeme pramínkem vlasů, nechaným volně ( nezapleteným do copu). Opět celé nalakujeme.

A nyní se vrátíme k předešlým culíkům. Culík pročešeme a uděláme uzel. Vlasy podtočíme od středu ven, tak aby byli z boku vidět špičky. To stejné provedeme i s druhým culíkem.
Jelikož jsme na vlasy nenanášely žádnou barvu ani melír, rozhodli jsme se, že je nějakou barvou oživíme. Zvolili jsme červenou řasenku na vlasy, kterou jsme nanesli na rozcuch z konečků, které se vytvořili ze suků. Takže se docílílo červených rozcuchá po stranách a blond rozcuchem uprostřed.

Účes to okamžitě oživilo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png