Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

3.Mytí

18. května 2008 v 0:59 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Nyní začneme s úpravou modelčiných vlasů, před natáčením a dalšími konečnými kroky. Uvedla jsem modelku k míse, prostřela malou pláštěnku a ručník, nastavila umyvadlo tak aby se v něm cítila pohodlně a domluvila se na jí příjemné teplotě vody. Stejně jako u ,,všech" zákaznic i tady myjeme dvakrát. Používáme koupený šampon Sunsilk pro blond vlasy.

Při prvním mytí odstraňujeme z vlasů nečistoty, maz, a další. Měli bychom si dávat pozor abychom nezranili zákazníky skrz nehty (Pro ty platí zvláštní pravidla délky) myjeme proto ,,bříšky prstů". Začínáme na temeni hlavy, přičemž levá ruka tvoří zábranu před nechtěným potřísněním očí pěnou z šamponu nebo únikem proudu vody, a pravou rukou myjeme hadovitým způsobem směrem od čela k vlasovému víru. Stejným způsobem, tedy hadovitým způsobem směrem k vlasovému víru, provádíme na spáncích. Poté přecházíme na týl, kde myjeme několika tahy nahoru a dolů, směrem od jednoho ucha ke druhému a zase nazpět. U těchto tahů už neprovádíme zábranu na čele, ale přidržujeme si hlavu nahoře na temeni. Opět se vracíme na temeno, kde oběma rukama s vidlicovitě postavenými prsty proti sobě, myjeme znovu od čela k vlasovému víru.

Když z vlasů splachujeme šampón, měli bychom to udělat svědomitě a vlasy pořádně propláchnout. Pokud to neuděláme, může hrozit, že zaschlý šampon začne pokožku hlavy dráždit a zákazníka začne obtěžovat velmi nepříjemné svědění.

Při druhém mytí se celý postup opakuje a je zakončený masáži při mytí. Zákazník se po něm cítí uvolněnější a je to opravdu příjemné zakončení celého tohoto úkonu. Masáž provádíme oběma rukama, na kontuře vlasů krouživým způsobem, směrem od čela, kolem uší až na týl a zpět k čelu. Po té opět svědomitě spláchneme šampon, vlasy jemně zbavíme přebytečné vody a naneseme balzám.
V tomto případě jsem opět použila dříve zmiňovaný kondicionér z řad Sunsilk a po jeho nanesení vlasy pročesala hřebenem s řidším posazením zubů, abych je později mohla lépe rozčesat a modelku zbytečně netahala. Po chvilce působení jsem opět vlasy propláchla vodou. Přebytečnou vodu jsem odstranila z vlasů, a zabalila je do turbanu vytvořeného z ručníku, který měla do té doby modelka kolem krku.
Na konec jsem modelku poprosila aby se usadila k obsluze, sundala ručník a ještě jednou vysála vodu z vlasů a začala rozčesávat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miky C. Miky C. | Web | 18. května 2008 v 1:04 | Reagovat

best-beautiful.blog.cz/0805/4-soutez-o-nej-blog-2-kolo-hlasujte

PLS MŮŽETE ZA MĚ TADY HLÁSNOUT???MOC DĚKUJU DO PŘEDU!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png