Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

1.Úvod

18. května 2008 v 0:56 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Jak vytvořit krásný a vhodný účes? Tak takovou otázku si pokládá snad každá dívka či žena, snad již od dětství až do stáří, která má před sebou jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o oslavu narozenin, divadelní hru, schůzku s přítelem, svatbu nebo jinou společenskou akci, je důležité aby vypadala co nejlépe, a v tom jí zajisté pomůže nejen hezké líčení, vhodný výběr oblečení, obuvi, doplňků, ale i právě zmiňovaný společenský účes, který celou krásu ženy v konečném efektu zvýrazní, "sečte a podtrhne" nejvíce jak může.
Vždyť každá žena si přeje být krásná a přeje si cítit se tak lépe. My, jako odborníci, kteří jsou neustále v kontaktu s vlasy, jí můžeme v tomto nelehkém rozhodování pomoci minimálně radou o jejích vlasech nebo dokonce výběrem vhodného účesu k její postavě, obličeji a typu.
Co je to vlastně společenský účes? Zde se nejedná o pouhé míchání pramínků vlasů podle toho, jak nás napadne, svazování do gumiček nebo cuchání vlasů, tupírováním či všelijakým motáním, čemuž laik řekne :,,Zamotat a jít", ale má to jako každý kadeřnický úkon svoje ,,pravidla hry". Bez nich se nám nikdy nepodaří docílit vhodného, vybraného účesu a zákaznici nijak nepotěšíme. V této době se nám naskýtají zdroje, odkud můžeme čerpat nápady, míchat prvky a vytvářet tím nové kombinace pro účesy, které se ještě tak často na veřejnosti neobjevují. Nikdy nevíte, jaký fenomén dokážete vytvořit. Vše je o fantazii a schopnosti přizpůsobit účes tvaru obličeje, osobě, která si od nás takový účes žádá a naplnit nebo dokonce předčít její očekávání.
Na paměti jistě máme, že mezi společenské účesy nepatří pouze složité svatební vyžadující spousty předem daných zkoušek, natáčení, tupírování, žehlení, tvarování a dalších příprav. Nabízí se nám i možnost krásných jednoduchých účesů, vhodných například pro oslavu narozenin, kde není důvod pro bohabojnost do výšky, ale můžeme ukázat i jemnost v jiných směrech.
Čím můžeme účes zkrášlit? Vhodné jsou ozdůbky do vlasů v podobě pírek, perliček, stužek, nebo umělých či živých květin. Vše takto dovedeme k dokonalosti, která je v tomto případě důležitá. U tohoto výběru bychom se především měli dívat na zvolenou barvu šatů a jiných prvků přičemž by samozřejmě měli odpovídat tématu společenské události.
V této,,mé" závěrečné práci se dozvíte vše o mém výběru modelky-jejím popisu, zvoleném tématu, výběru šatů, doplňků a líčení, detaily o přípravě jejich vlasů- střihu a následovném vyčesání a úpravám konečného účesu, což bude obsahem několika následujících stránek. V této práci se také nachází přílohy fotek modelky a náčrtků doplňků a dalších postupně rozdělané práce, které můžete shlédnout vždy u určitého tématu, tak jak na sebe jednotlivé části navazují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png