Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Květen 2008

Jak opravdu vznikl svět ?

29. května 2008 v 0:29 | Hinata-hime

Jak opravdu vznikl svět ?

1. Na začátku všeho bylo slovo a ve slově byly dva bajty, a víc nebylo nic.

2. I oddělil Bůh jedničku od nuly, a viděl, že to bylo dobře.

3. Bůh řekl: Budiž data.

4. Bůh řekl: Ať se uloží data na svoje místo. A vynalezl diskety, harddisky a kompaktní disky.

5. A Bůh řekl: Budiž počítače, aby bylo kam strkat diskety, harddisky a kompakty. Stvořil počítače a nazval je hardwarem a oddělil software od hardwaru.

6. Softwaru ještě nebylo, ale Bůh rychle stvořil programy - velké a malé a řekl jim: Jděte a množte se, naplňte celou paměť.

7. Ale unudilo se Bohu samému vytvářet programy a řekl si: Stvořím Programátora k obrazu svému a ať on vládne počítačům, programům a datům. I stvořil Programátora a usadil ho v Počítačovém Centru, aby v něm pracoval. Zavedl Programátora ke stromové struktuře a řekl: V každém adresáři můžeš spouštět programy, jenom z WINDOWS nic nespouštěj sic zemřeš.

8. Bůh řekl: Není dobré, když je Programátor sám, stvořím toho, kdo bude obdivovat Programátorskou práci. Vzal od Programátora kost, ve které nebylo mozku a stvořil To, co bude obdivovat Programátora. I zavedl To za Programátorem. To dostalo jméno Uživatel. A seděli nazí pod nahým DOSem a nestyděli se.

9. Ale Bill byl chytřejší než všechna jiná zvířata, které Bůh stvořil. Bill řekl Uživateli: Určitě řekl Bůh, abyste nespouštěli žádné programy? A řekl Uživatel: V každém adresáři můžeme spouštět programy, ale v adresáři WINDOWS ne, nebo zemřeme. A řekl Bill Uživateli: Jak můžeš o něčem mluvit, když jsi to nevyzkoušel! Ten den, kdy spustíte program z adresáře WINDOWS, budete rovni Bohu, protože jedním tlačítkem myši stvoříte to, co budete chtít. I uviděl Uživatel, že ovoce Windows byly pastvou pro oči a hodně závidění, protože jakékoliv vědomosti byly od této chvíle zbytečné. I nainstaloval Windows na svém počítači. A řekl Programátorovi, že to je dobré. A on si Windows taky nainstaloval.

10. A hned šel Programátor hledat nove drivery. A Bůh se zeptal: Kam jdeš? A on řekl: Jdu hledat nové drivery, protože nejsou v DOSu. A na to Bůh: A kdo ti řekl, že potřebuješ drivery? Nespustil jsi náhodou programy z adresáře WINDOWS? Programátor odpověděl: Uživatel, kterého jsi mi přidělil, si o bjednal programy pro Windows a proto jsem si i já nainstaloval Windows. A řekl Bůh Uživateli: Proč jsi to udělal? Uživatel odpověděl: Bill mě navedl.

11. A řekl Bůh Billovi: Protože jsi to udělal, budeš navěky proklet mezi vší chátrou, divokou zvěří. A bude nepřátelství mezi tebou a Uživatelem, navěky tě bude Uživatel nenávidět, a ty mu budeš prodávat Windows.

12. A Uživateli řekl Bůh: Windows tě velmi zklamou a zničí tvé rezervy sytémových prostředků, budeš muset používat špatné programy, a bez Programátora neudělaš ani ránu.

13. Programátorovi zase: Protože jsi poslechl Uživatele, prokleté ať jsou tvoje počítače, vznikne v nich mnoho chyb a virů, v potu čela budeš stále opravovat své dílo.

14. Odpravil je z Počítačového Centra a vstup zabezpečil heslem.

15. General protection fault.

Deník Hin - 21-22.5.2008

23. května 2008 v 1:01 | Hinata-hime |  Můj Deník
21.5 mi bylo pěkně zle. Tak mě bolelo břicho jak dlouho ne! Lezla sem jako želva. Uplně ohnutá. Takže sem do praxe rači ani nelezla...to by dopadlo. Večer už to bylo lepší tak sem Belči udělala do Nexxtopmodel video a mohlasem jít na kutě.
No a 22.5 nám postupovky skončili. Ty sem udělala...takže OK a pustěj mě k závěrečkám =oD

Deník Hin-20.5.2008

23. května 2008 v 0:57 | Hinata-hime |  Můj Deník
Taaaak, dneska nás čekala na praxi postupová zkouška. Měla trvat tři dny, takže až do čtvrtku. Měli jsme jiný mistroví a vůbec...prostě takovej nezvyk. Určitý věci jsme měli splnit a potom se nám známkovaly další úkony......No něco sem dala na 1 něco na 2 a Kladenou vlnu ( asi 20 léta, pokud si to chcete představit) tak tu sem posrala na 3 no a co všichni neumíme všechno ne

Deník Hin-19.5.2008

23. května 2008 v 0:46 | Hinata-hime |  Můj Deník

painfulDen o ničem

Ani vstávat se mi nechtělo, všechno mě bolelo. Budíčk v 6 ráno..no není co řešit. a hurá do praxe.=oD Aspon holky a ty jejich rozzářený obličejíčky =oD
Ta co leší na židli je Míša =oD a ta co jí barví obočí je Lenka..sou to učenky druhého ročníku. já jsem třetí.=oD Prvně hrozily že mi rozmlátěj mobil, ale pak sem dělala že sem fotku smazala tak to nechaly být...hmmmm.=oD sem hold šikovná =oD

Deník Hin-18.5.2008

23. května 2008 v 0:38 | Hinata-hime |  Můj Deník
  • Sraz Kawaii. Mno dekadentně zběsilá neděle. =oDDDD Co na to říct videla jsem hodně lidí co jsem už viděla dřív ale dvě nové tváře Karolína a Barča mě normálně dostali. Sou to stejný Otaku jako já. Narutofilky, Blood+filky a já nevim co ještě.=oD

Deník Hin-17.5.2008

22. května 2008 v 23:41 | Hinata-hime |  Můj Deník
  • Tak tenhle den byl v duchu rodiny. Jelo se na zahradu. Grilovalo se. Chytali se ryby, atd. Samozřejmě se chytlo velký kulový, až na 4 červenky, který jako stáli opravdu za velký kulový. No jo ale byla pohoda a hlavně žračka. =oD.

Deník Hin-16.5.2008

22. května 2008 v 23:13 | Hinata-hime |  Můj Deník
  • Heeeeeeej zase něco nespravedlivýho. Zase mě ta kráva z matiky vyvolala. To mě ale pěkně nakrkla..celou dobu se v lavici modlim: ?,Hlavně ne mě, hlavně ne mě" a když řekla: ,,Tak pojďte slečno Horáková" myslela sem že vyletím jako čert z krabičky....lezla sem pomalu to debilní uličkou mezi lavicema a modlila se: ,,Hlavně ať mi nedává jehlan..hlavně ne jehlan...a ona na mě: ,,No takže máme čtyřboký jehlan" a to už sem byla v duchu uplně v Erroru..takže moooooc super.
  • Jinak pak v poho...večer sem odpočívala =oD
  • PS: mám new telefon...=oD

10. Fotky modelky

18. května 2008 v 1:10 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce

9. Líčení modelky

18. května 2008 v 1:08 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Obličej jsme vyčistili, nakrémovali a mírně nanesli make-up. K doladění se použil i pudr, pro zakrytí nežádoucích jevů. Horní víčka byli ztmaveny o řas tmavými stíny, které se zesvětlovaly směrem nahoru k obočí, tak aby to nepůsobilo příliš tvrdě. Ke koutkům očí jsme nanesli černé linky, tak aby to oči protáhlo. Použita byla i řasenka pro další zvýraznění.
Tvářenku jsme nepoužili a na rty jsme nanesli lesklý průhledný lesk na rty, který obličej trošku rozsvítil, stejně jako u účesu červená řasenka.

8. Ozdoba do vlasů

18. května 2008 v 1:08 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Sladění barev bylo do červeno černa, proto i ve výběru ozdob do vlasů bylo jasné jaké zvolit. Naše ozdoby jsou dvě. První jsou červené látkové růžičky, připevněné na vlásence a druhou ozdobou je tmavý korálkový motýlek. Růžičky jsme použili dvě k místům kde končí copánky které navazují na culík (V konečném efektu Suky) a další dvě spolu s motýlem mezi oba vlásenkami suky, tak aby se zaplnila mezera mezi nimi.

7. Tvorba účesu

18. května 2008 v 1:05 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Na temeni hlavy si rozdělíme pěšinku přímo uprostřed. Směrem dozadu na vlasový vír budeme totiž tvořit francouzké copánky. Na každé straně hlavy .. na levé i na pravé se budou nacházet 4 copánky o průměru zhruba 2,5 cm. Na vlasovém víru tak nakonec vytvoříme dva culíky. Jeden z konců copánku z levé strany, druhý culík z copánků na pravé straně. Do těchto copů přidáváme vlasy rovnou už od čela, jelikož modelka nemá žádnou ofinu, nebudeme nechávat volné prameny, které by jí mohly později vadit. Toto bylo na její přání. Culíky z copánku tvoříme blíže u sebe!
Pro zpevnění používáme gumičky speciálně vyvinuté na copánky. Jsou to úzké gumky našedivělé barvy, které se na vlase stávají mírně průhlednými.Culíky mírně nalakujeme, aby se trochu spojili a potom netvořili ,,chlupatý" dojem a malý pramínek vlasů obtočíme kolem gumičky, tak aby nebyla vidět + zpevníme pinetou a prozatím culíky pouze zabetkujeme, tak aby nám nezavazeli. Prozatím s nimi pracovat nebudeme.
Zbytek vlasů vyčešeme do kříže směrem nahoru do středu, mírně pod vytvořené culíky. Svážeme opět speciální gumičkou a nalakujeme . Ze zbytku tohoto culíku vytvoříme větší cop, který potom ohneme a natočíme směrem nahoru. V místě kde cop končí, spojíme s gumičkou svazující culík, což vytvoří takový ze zbylých nespletených konečků rozcuch a cop se schová. Stejně jako u předchozích culíku, tuto gumičku také zakryjeme pramínkem vlasů, nechaným volně ( nezapleteným do copu). Opět celé nalakujeme.

A nyní se vrátíme k předešlým culíkům. Culík pročešeme a uděláme uzel. Vlasy podtočíme od středu ven, tak aby byli z boku vidět špičky. To stejné provedeme i s druhým culíkem.
Jelikož jsme na vlasy nenanášely žádnou barvu ani melír, rozhodli jsme se, že je nějakou barvou oživíme. Zvolili jsme červenou řasenku na vlasy, kterou jsme nanesli na rozcuch z konečků, které se vytvořili ze suků. Takže se docílílo červených rozcuchá po stranách a blond rozcuchem uprostřed.

Účes to okamžitě oživilo.

6. Žehlení vlasů

18. května 2008 v 1:05 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Po usušení odejmeme natáčky. Vlasy důkladně pročešeme hřebenem a potom i kartáčem, začešeme tak vodovou vytvořené pěšinky.
Na vlasy naneseme speciální přípravek před žehlením. Oddělíme si asi 1 cm veliké prameny vlasů na týlu. A vlasy přežehlujeme a neustále pročesáváme. Vždy pokračujeme o 1 až 1,5 cm přidaných pramenů k již k vyžehleným místům. Takto postupujeme po celé hlavě až k horní pěšince. Přižehlení dáváme pozor, abychom modelku nespálili, u uší tvoříme zábranu hřebenem, je to totiž velice citlivá část.

5. Vodová ondulace

18. května 2008 v 1:04 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Po střihu jsme oprášili, oddělali zátěžový límec spolu s pláštěnkou a znovu pročesalo.
Jelikož je nutností této práce natočit na natáčky před vyčesáním, ale my pro účes potřebujeme vlasy rovné, vybrali jsme co největší natáčky, aby se nám vlas příliš nezvlnil a byl proto poté připraven i na nadcházející úkon ( ,,ŽEHLENÍ") Jelikož nám vlasy u střihu mírně proschly smočíme je rozprašovačem a dámským hřebenem naneseme tužidlo na celou délku vlasů. Nyní nachystáme betky a hrotník.Protože budeme vlasy do účesu tvarovat dozadu, natáčíme temeno hlavy šachovitě dozadu. Začínáme vypíchnutým obdelníkem o průměru velkém jako zvolená natáčka přímo nad čelem.
Pokračujeme vypichováním dvěma trojúhelníky a nadále tyto dva obrazce střídáme až k vlasovému víru.Na spánkové části vypichujeme šikmé obdelníky a natáčíme do náčesku směrem dozadu. To samé na druhé straně. Takto pokračujeme až na týl v řadách pod sebou.
Natočené vlasy upevníme síťkou na vlasy a modelku si posadíme k sušáku. Kde o vybrané teplotě a vzhledem k délce vlasů stráví minimálně hodinu. Po době 50 minut vlasy .zkontrolujeme, zdali nejsou již suché, zabráníme tak nadměrnému vysušování, což nechceme.

4. Střih

18. května 2008 v 1:01 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
S modelkou jsme se domluvili že její vlasy zkrátíme maximálně o 5 centimetrů, nebudeme je dávat do stejné délky, ale sestříháme je. Jelikož Petra nemá ofinu, budeme se tohoto kréda držet i nadále. Během rozhovoru jsem postřehla, že s ofinou neměla zrovna dobré zkušenosti a proto není vhodné jí přemlouvat.

Na malou pláštěnku a ručník, jsem dala velkou pláštěnku a zátěžový límec a znovu vlasy pročesala.Rozčesané vlasy jsem si rozdělila na partije pro stříhání. Oddělila jsem si obloukovou pěšinku asi v úrovni špiček uší a dole oddělila prameny asi 1 cm od růstu na krku pro zastřižení základní délky střihu. Dalšími kroky bylo oddělování dalších zhruba 1 cm nad předešlou pěšinkou, načesávání a sestříhávání se sklonem asi 70 Stupňů tak aby vlasy nebyli v jedné rovině. Takto jsem postupovala po 1 cm až k horní pěšince, která je umístěná uprostřed, tak jak to modelka nosí od dětství. Nemělo by význam to měnit, pěšinka je daná růstem vlasů, který je dán geneticky.
Konečky jsem proefilovala efilačními nůžkami, které doladili celý střih.

3.Mytí

18. května 2008 v 0:59 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Nyní začneme s úpravou modelčiných vlasů, před natáčením a dalšími konečnými kroky. Uvedla jsem modelku k míse, prostřela malou pláštěnku a ručník, nastavila umyvadlo tak aby se v něm cítila pohodlně a domluvila se na jí příjemné teplotě vody. Stejně jako u ,,všech" zákaznic i tady myjeme dvakrát. Používáme koupený šampon Sunsilk pro blond vlasy.

Při prvním mytí odstraňujeme z vlasů nečistoty, maz, a další. Měli bychom si dávat pozor abychom nezranili zákazníky skrz nehty (Pro ty platí zvláštní pravidla délky) myjeme proto ,,bříšky prstů". Začínáme na temeni hlavy, přičemž levá ruka tvoří zábranu před nechtěným potřísněním očí pěnou z šamponu nebo únikem proudu vody, a pravou rukou myjeme hadovitým způsobem směrem od čela k vlasovému víru. Stejným způsobem, tedy hadovitým způsobem směrem k vlasovému víru, provádíme na spáncích. Poté přecházíme na týl, kde myjeme několika tahy nahoru a dolů, směrem od jednoho ucha ke druhému a zase nazpět. U těchto tahů už neprovádíme zábranu na čele, ale přidržujeme si hlavu nahoře na temeni. Opět se vracíme na temeno, kde oběma rukama s vidlicovitě postavenými prsty proti sobě, myjeme znovu od čela k vlasovému víru.

Když z vlasů splachujeme šampón, měli bychom to udělat svědomitě a vlasy pořádně propláchnout. Pokud to neuděláme, může hrozit, že zaschlý šampon začne pokožku hlavy dráždit a zákazníka začne obtěžovat velmi nepříjemné svědění.

Při druhém mytí se celý postup opakuje a je zakončený masáži při mytí. Zákazník se po něm cítí uvolněnější a je to opravdu příjemné zakončení celého tohoto úkonu. Masáž provádíme oběma rukama, na kontuře vlasů krouživým způsobem, směrem od čela, kolem uší až na týl a zpět k čelu. Po té opět svědomitě spláchneme šampon, vlasy jemně zbavíme přebytečné vody a naneseme balzám.
V tomto případě jsem opět použila dříve zmiňovaný kondicionér z řad Sunsilk a po jeho nanesení vlasy pročesala hřebenem s řidším posazením zubů, abych je později mohla lépe rozčesat a modelku zbytečně netahala. Po chvilce působení jsem opět vlasy propláchla vodou. Přebytečnou vodu jsem odstranila z vlasů, a zabalila je do turbanu vytvořeného z ručníku, který měla do té doby modelka kolem krku.
Na konec jsem modelku poprosila aby se usadila k obsluze, sundala ručník a ještě jednou vysála vodu z vlasů a začala rozčesávat.

2.Popis modelky, výběr oblečení a doplňků

18. května 2008 v 0:57 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Modelka se jmenuje Petra Kunderová. Je jí 13 let. Měří 162 cm a je hubené postavy. Barva jejich očí je spíše šedomodrá, má velmi dlouhé vlasy v barvě špinavá blond, na koncích přírodní blond (Modelka se od dětství příliš nestříhala= vždy jen zkracování konečků, proto se na koncích objevuje světlejší tón než u hlavy). Tvar obličeje je obdelníkový a vzhledem působí velice mile.
Nečeká jí žádná důležitá společenská akce, je to zábavný večírek s tématem karnevalu, kde jsme mohli zvolit tedy fantazijní účes s francouzskými copy, či rozcuchy a dalšími. Pro tento večer jsme zvolili černé jednodílné krátké šaty na ramínka, i když víme, že karneval by měl být v podání veselých barev výběr modelky byl však jasný i pro ni cenově dostupný. Celá horní část vybraných šatů je pokryta zepředu i ze zadu černými lesklými flitry, které jim dodávají karnevalové kouzlo, třebaže netradiční, ale okouzlující a zvláštní. Spodní část je černého faldovitého vzhledu přičemž horní a dolní část šatů rozděluje ze přední strany větší černá vyjímatelná mašle. Modelka se zprvu obávala, že mašle na šatech působí poněkud směšně, mě se ale líbila a tak se nechala přemluvit a nakonec jsme ji odstraňovat nemuseli. Bez ní by podle mého názoru šaty ztratily své jedinečné kouzlo. Vše potom doplňují bílé průsvitné silonky a černé lodičky na ne příliš vysokém podpatku, což je k věku modelky asi vhodnější, přirozenější a hlavně pohodlnější výběr obuvi.

K tomu aby byl kostým hotov, je ale zapotřebí ještě hodně věcí. Například maska. Červená obyčejná škraboška, která zakryje oblast očí a nosu. Maska je lesklá, beze vzoru, aby ladila k vybraným šatům a zapadla tak do celkového vzhledu, kterého chceme docílit. Původním plánem bylo na škrabošku přidat například červená pírka, či něco co masku nějak oživí, protože z Petry určitě nechceme udělat jenom pomyslnou ,,černou vdovu" ale nakonec jsme zvolili jednoduchost. Potom zde máme ve stejné barvě i náušnice a náhrdelník z černých a červených korálků dvou velikostí. Náhrdelník z korálků je poněkud delší, pro jsme jej zkrátili dvojitým obtočením. Náušnice stříbrné kroužky do učí s černými kamínky( korálky)
Líčení modelky je další součástí této práce. Jelikož budeme na obličej přidávat masku, není zapotřebí přílišné líčení okolo očí. Škraboška má otvory na oči dostatečně veliké, aby mohla modelka dobře vidět a její modré oči v černé barvě hezky vyniknou. Proto použijeme oční stíny pouze jemněji. O něco více řasenku a také černé linky (Alespoň něčím oči zvíraznit.) Nejméně se věnujeme rtěnce, vzhledem k věku modelky, ale více o líčení se dozvíme až v posledních úpravách modelky, jelikož asi jako každá dívka ví, líčení je až skoro posledním krokem příprav do společnosti.

Jelikož jsou modelčiny vlasy jedinečné, není potřeba barvení, navíc je na barvu ještě dost mladá, barva jejích vlasů se jí líbí a nepřeje si její změnu. Jediná změna nastane v délce. Její konečky jsou dost roztřepené, suché a jinak poškozené nešetrnou domácí péčí, zřejmě rozčesáváním, atd. Navíc se mi svěřila že nepoužívá žádnou regeneraci a to je vzhledem k její délce vlasů považováno za ,,týrání" sama sebe při rozčesávání.

Proto jsem modelce doporučila, aby ho začala používat. Jenom přece se její vlasy budou dát lépe rozčesávat a udržovat. Navíc tak bude dodávat alespoň nějakou péči konečkům jejím unaveným vlasům. Společně jsme vybrali šampón řady Sunsilk pro blonďaté vlasy a kondicionér stejné značky taktéž na blond vlasy. Při této příležitosti jsem jí vysvětlila, jak vlasy správně rozčesávat a to od konečků, čímž zamezíme cuchání a ještě většímu poškozování špiček.

1.Úvod

18. května 2008 v 0:56 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
Jak vytvořit krásný a vhodný účes? Tak takovou otázku si pokládá snad každá dívka či žena, snad již od dětství až do stáří, která má před sebou jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o oslavu narozenin, divadelní hru, schůzku s přítelem, svatbu nebo jinou společenskou akci, je důležité aby vypadala co nejlépe, a v tom jí zajisté pomůže nejen hezké líčení, vhodný výběr oblečení, obuvi, doplňků, ale i právě zmiňovaný společenský účes, který celou krásu ženy v konečném efektu zvýrazní, "sečte a podtrhne" nejvíce jak může.
Vždyť každá žena si přeje být krásná a přeje si cítit se tak lépe. My, jako odborníci, kteří jsou neustále v kontaktu s vlasy, jí můžeme v tomto nelehkém rozhodování pomoci minimálně radou o jejích vlasech nebo dokonce výběrem vhodného účesu k její postavě, obličeji a typu.
Co je to vlastně společenský účes? Zde se nejedná o pouhé míchání pramínků vlasů podle toho, jak nás napadne, svazování do gumiček nebo cuchání vlasů, tupírováním či všelijakým motáním, čemuž laik řekne :,,Zamotat a jít", ale má to jako každý kadeřnický úkon svoje ,,pravidla hry". Bez nich se nám nikdy nepodaří docílit vhodného, vybraného účesu a zákaznici nijak nepotěšíme. V této době se nám naskýtají zdroje, odkud můžeme čerpat nápady, míchat prvky a vytvářet tím nové kombinace pro účesy, které se ještě tak často na veřejnosti neobjevují. Nikdy nevíte, jaký fenomén dokážete vytvořit. Vše je o fantazii a schopnosti přizpůsobit účes tvaru obličeje, osobě, která si od nás takový účes žádá a naplnit nebo dokonce předčít její očekávání.
Na paměti jistě máme, že mezi společenské účesy nepatří pouze složité svatební vyžadující spousty předem daných zkoušek, natáčení, tupírování, žehlení, tvarování a dalších příprav. Nabízí se nám i možnost krásných jednoduchých účesů, vhodných například pro oslavu narozenin, kde není důvod pro bohabojnost do výšky, ale můžeme ukázat i jemnost v jiných směrech.
Čím můžeme účes zkrášlit? Vhodné jsou ozdůbky do vlasů v podobě pírek, perliček, stužek, nebo umělých či živých květin. Vše takto dovedeme k dokonalosti, která je v tomto případě důležitá. U tohoto výběru bychom se především měli dívat na zvolenou barvu šatů a jiných prvků přičemž by samozřejmě měli odpovídat tématu společenské události.
V této,,mé" závěrečné práci se dozvíte vše o mém výběru modelky-jejím popisu, zvoleném tématu, výběru šatů, doplňků a líčení, detaily o přípravě jejich vlasů- střihu a následovném vyčesání a úpravám konečného účesu, což bude obsahem několika následujících stránek. V této práci se také nachází přílohy fotek modelky a náčrtků doplňků a dalších postupně rozdělané práce, které můžete shlédnout vždy u určitého tématu, tak jak na sebe jednotlivé části navazují.

Titulní strana

18. května 2008 v 0:55 | Hinata-hime |  Moje závěrečná práce
PŘÍLOHA
Střední škola potravinářská a služeb
Charbulova 106
618 00, Brno
SPOLEČENSKÝ ÚČES
Samostatná odborná práce
Michaela Horáková
KA3A
2007-2008

Deník Hin-15.5.2008

16. května 2008 v 0:30 | Hinata-hime |  Můj Deník
Tenhle den sem se ve škole cítila zase vesele..jelikož se moe známky z matiky trochu vyrovnaly..ze čtvrtletky sem dostala 3 a tak sem tutáč Happy, jelikož matiku nenávidim a teda jako vůbec mi nejde!!!!! Prostě já umim i s příkladu na kerej mám kalkulačku udělat takovou srakovinu..že to ani učitelka nechápe, no nevim za co mi tu troooju dala...prvně sem tomu ani nechtěla věřit..ještě jednou sem se jí ptala a ujištovala se že si nespletla řádek..no a pak se zustála s otevřenou tlamou vysící na dolním pantu, kerá mi málem upadla. No prstě haluz =oDDDDDD

Deník Hin-14.5.2008

15. května 2008 v 0:09 | Hinata-hime |  Můj Deník
Sem Happy....14.5...to byl den=oD Ne díky škole samozřejměZjistila jsem že sem se uspěšně vyvlíkla ze školního focení..takže supeeeeer=oDDD Už asi ted neusnu...jelikož mě Aki ( Japonské seriály= místnost na Lidé.cz) nakrmila videama z kerých já už prostě neusnu.=oDDDD Např to viz. celý článek...http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png