Tamík: ,,Tohle anime je romantická komedie a já a Haruhi jsme její hlavní hrdinové ^^"
Hikaru a Kaoru: ,,A co jsme my?" , Tamík: ,,Vy dva, jste vedlejší homosexuální charaktery!"
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Než začnete prohlížet můj blog, berte prosím na vědomí, že:

Nestojím o reklamy, stejně vám "nehlásnu" takže si soutěže o nej pixelku, celebritu, atd strčte někam!
Nespřáteluji ani ne EsBííííííínkuji.
Rozhodně nemám chut jukat na VasHe bloQíshečky a psát vám tam comentíhšky.

Děkuji za pochopení.
www.CrazyGirl-J-Cz.blog.cz

Duben 2008

Videa - Haku

19. dubna 2008 v 3:31 | Hinata-hime
Pokud video nevidíte: KLIK

První video.....
No hudbu myslím netřeba představovat....
Remix soundtracku Naruta.....
Pokud video nevidíte: KLIK

Tak toto je netřeba popisu..
Pokud video nevidíte: KLIK

A do třetice....=o)
Užíjte si i toto video.
Hudba: Evanescence....
Podle mě nejlepší video ze všech

Manga

19. dubna 2008 v 2:40 | Hinata-hime
  • Naruto není pouze Anime na které se koukáme na Jetixu. Vychází jako manga a to dokonce daleko s předstihem před Anime!!!! Na Jetixu to neustále opakují, dabing se nedá poslouchat a já stejně jako snad každý otaku Naruta jejračí shlédnu v originálu - Japonsky, s titulky nebo bez nich!!!!!

Anime Naruto

19. dubna 2008 v 1:59 | Hinata-hime
INFO:
Autor: Masashi Kishimoto
Díly Naruta: 220
Díly Naruta Shippuudenu: 89 a stále přibývají
Rok vydání: 2002
Žánr: Akční, Fantasy
Naruto Uzumaki, je hlavní postavou celého tohoto anime.Je to ninja z vesnice ukryté v Listí, ve které se narodil a čtvrtým hokáge byl do něj zapečetěn devítiocasý démon Kyuubi. Naruto skoro v ničem neviniká, jeho prospěch v akademii je prakticky nejhorší. Má problémy s ovládáním chakry i s jednotlivými jutsu. Naruto se dostává do tříčleného týmu s Uchihou Sasukem, Haruto Sakurou a jejich senseiejm se stává Hatake Kakashi, který je jouninem a je jejich velitel v plnění misí, které získávají od Hokáge.

Narutovým rivalem je už od začátku jeho týmový partner Sasuke, který akademii absolvoval jako nejlepší a chová se mírně nadřazeně. Ve všech misích vyniká a dokonce Naruta i zachraňuje, což ho nesmírně štve. Sasuke je uhrančivý kluk s tmavými vlasy a černýma očima, po kterém letí všechny dívky v Narutově věku, jednou z nich je i Sakura, která se o něho handrkuje se svou rivalkou Yamanaka Ino, Sasuke však nemá zájem o žádnou znich, jeho jediným cílem je stát se silnějším a zničit určitou osobu o které se diváci dozvídají postupem anime. Naruto trénuje a plní mise se svým týmem, prochází chuuninskou zkouškou, setkává se snovými lidmi...

OBSAH:
Vzhledem k tomu že tyto informace se nachází už všude, budu sem dávat jen věci pro zábavu:
Autor Naruta: Masashi Kishimoto Info
Videa: Naruto / Naruto Shippuuden / Naruto Cosplay
K PŘÍBĚHU:
V příběhu Naruta se můžou diváci setkat s několika klany, jejíchž členové se pyšní speciálními schopnostmi dědičnými pouze v klanu nazývanými Kekkei genkai:

Uchiha:

Kekkei Genkai: Sharingan = Možnost kopírování útoků
Členové: Dosud žijící: Sasuke Uchiha, Madara Uchiha
Info: Celý klan byl vyvražděn Sasukeho starším bratrem Itachim, který nechal naživu pouze svého mladšího bratra. Itachi působil v organizaci zvané Akatsuki. Sasuke odešel od týmu 7 k Orochimarovi, aby nabral novou sílu a stal se tak silnějším pro svou pomstu vůči Itachimu.

Hyuuga:
Kekkei Genkai: Byakugan = V překladu bílé oko - Prohlédne prakticky cokoliv
Členové: Hyuuga Hinata, Neji, Hanabi, Hizashi, ...
Info: Díky narození dvojčat (obou synů) se rodina rozdělila na hlavní a vedlejší větev. Do hlavní rodiny patří Hinata a její mladší sestra Hanabi se svým otcem a několika dalšími členy a do vedlejší Neji, ... Neji se dlouho nemohl smířit s objetováním jeho otce pro hlavní větev rodiny, při souboji s Hinatou v rozstřelu třetího kola Hinatu málem zabil. Hyuuga klan bojuje pomocí Chakry (Junken) nemusí ani zasáhnout a protivníkovi ,,přerovnají" vnitřnosti. Díky Byakuganu vidí tok chakry a dokáží zablokovat její působení, čímž protivníkovi zabrání používat ninjutsu.

Nara:
Kekkei Genkai: Stínová imitace= Ovládají stíny
Členové: Shikaku, Shikamaru, ...
Info: K tomuto klanu zatím v Narutovi není dosud známá jeho minulost. Shikamaru (syn Shikakua) je génius, ale všechno tohle je zastřeno jeho leností. Během misí působí mezi ostatními jako velitel a soustředí se na výmýšlení taktik. Jako jediný se po chuuninské zkoušce stal chuuninem.

Yamanaka:
Kekkei Genkai: Shinranshin no Jutsu = Výměna mysli
Členové: Ino, Inoichi,...
Info: Další z klanl o kterém se zatím příliž nemluvilo. Nejmladší Ino působí v týmu se Shikamarem a Choujim a jejich senseiem je Sarutobi Asuma. Rodina Yamanaka v listové vlastní květinářství. Ino je rivalkou Sakury, se kterou byla kdysi nejlepší kamarádka a obě jsou zakoukané do hezounka Sasukeho.

Akimichi:
Kekkei Genkai: Baika no Jutsu= Mnohonásobně se dovede zvětšit
Členové: Chouji, Chouza,...
Info: o tomto klanu se zatím moc neví

Inuzuka:
Kekkei Genkai: -
Členové: Kiba, Hana, Tsume
Info: Tento klan je znám 4 nohými mazlíčky, jen má každý člen. Kiba s Akamaru tvoří perfektní dvojici, je to perfektně sehraný tým. Klan Inuzuka je rodinou ,,veterinářů"Info Hinata Hyuuga

13. dubna 2008 v 6:32 | Hinata-hime
  • Hinata Hyuuga. Tak co by se dalo říct o této postavě Naruta? Hodně věcí.
  • Je to dcera hlavního člena rodiny Hyuuga a jelikož je Hinata jeho nejstarším potomkem měla by si v rodině vybudouvat místo budoucího hlavního člena. Její schopnosti však nejsou zrovna nejlepší, v boji ji porazila i její mladši sestra( Hanabi) a její otec není s Hinatou spokojený. Velice se trápí a trénuje co se dá, aby otci i zbytku rodiny dokázala, že má na to aby nakonec mohla na otcovo místo.http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png© Nyu-hime (2008 - 2010)http://tamasha.wz.cz/BLOG/105.png